Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt NÕUSTUN

Mõisatuur 2019 ''Koos Together'' Hiiu-Suuremõisa Lossis

 • 09.11.2019 (17:00)
 • Hiiu-Suuremõisa Loss
 • Hinnagarantii

  Soodsaim koht, kust antud üritusele pilet soetada

  Chilli piletitele ei lisandu tehingutasu ega muid teenustasusid, mis teeb sellest soodsaima võimaluse soetada pilet antud üritusele. Kui leiad siiski mujalt sama pileti soodsamalt, siis anna sellest meie klienditoele teada enne ostu sooritamist ning anname sulle võimaluse pilet hankida samadel tingimustel. Loe tingimusi →

L
Nov 09
17:00
Mõisatuur 2019 ''Koos Together''
Hiiu-Suuremõisa Loss
täispilet (18.00 €)
0
õpilane/ tudeng/ pensionär / erivajadustega klient/ saatja (16.00 €)
0
laps kuni 14 a (k.a.) (15.00 €)
0
Osta või
Lisa lemmikutesse

Salvestades pakkumise lemmikuks leiad selle pärast menüüribalt südame ikooni alt üles ning saad teavituse, kui pakkumine hakkab lõppema või limiit hakkab täituma.

Valitud 0 piletit summas 0.00€
 • Hinnagarantii
 • Üle 2 miljoni õnneliku kliendi

Tingimused

 • Mõisatuur 2019 ''Koos Together'' Hiiu-Suuremoisa Lossis 9.11.2019 algusega kell 17:00
  • täispilet – 18 €
  • õpilane/ tudeng/ pensionär / erivajadustega klient/ saatja – 16 €
  • laps kuni 14 a (k.a.) – 15 €
  • lapsele kuni 6 a (k.a.) sissepääs tasuta, juhul kui istub piletiga saatja süles
   - soodustuse saajatel palume kaasa võtta soodustust tõendav dokument
 • Kohapealne lisainfo
  • Sissepääs avatakse tund enne kontserdi algust
  • Ratastooliga ligipääs puudub
  • Pildistamine/filmimine lubatud
 • Asukoht
  Hiiu-Suuremõisa Loss

📺 Vaata videot

Tutvustus

Kris Korner tähistab oma 23. aastat muusiku, artisti, lauljana, meelelahutajana!

TV3 ristis ta Eesti James Browniks, samuti kutsutakse teda soul-muusika kuningaks Eestis ehk King of Soul, mis on ka reaalne, sest kõiki neid suuri soulfunk ja groove hitte on ta esitanud mujal riikides ning tutvustanud Eesti rahvale. Tänu raudsele eesriidele  ei lastud ju omal ajal seda muusikat ei televisioonis ega raadios, aga nagu Kris ise ütleb: "Seda, mida ma tegin 20 aastat tagasi, teen ma ka homme".

Kris Korneri vokaali kirjeldades peaks ütlema vist toores, päevinäinud, afroameerikalik gospelstiil, mis ei ole just omane valgenahalisele inimesele. Heakskiidu on ta saanud soulmuusika ristiisalt endalt, James Brownilt ja teinud tööd ka New York gospelkooriga. Nagu ta ise ütles: "Viime soulmuusika seekord rahvani ja vaatame, kas nendes vanades hoonetes on piisavalt souli või varisevad need kokku".

Merike Susi on sõna otseses mõttes Muusikaline Matriarh. Tema laval olemise kogemus sai alguse juba lapsepõlves, mil ta tegeles lisaks muusikale ka näitlemisega. Võru juurtega naine omab küll klassikalise klaveri tausta, aga on jäänud truuks rütmimuusikale. Tänaseks lähes 30 aastat lavakogemust on viinud teda kokku väga paljude väga erinevate muusikutega nii siit kui sealt ja tema endanimelist muusikastuudiot ehivad üsna mitmed muusikaauhinnad.

Muusikaline Matriarh ongi õige sõna, mis teda üldse suudab kirjeldada, sest ta mängib klahvpille, laulab, kirjutab laule, produtseerib, teeb muusikajuhi tööd ning annab privaatseid muusikatunde.

Suuremad koostööd ansamblitega Meie Mees, Lament (soul- ja funkmuusika coverid), Funki Factori (soul- ja funkmuusika coverid), G.E.T.Back (rahvusvaheline kooslus), Merike Susi trio, Merike Susi & Kui kunagi veel näeme, siis teisiti on kõik (Suur Komöödiaõhtu stuudioband).

2005. aastal alustas soolokarjääriga kõikide muude tegemiste vahelt ja ilmus singel "Äärelinna kohvik". Edasi tulid singlid "Just see on see", "Veider Vabrik", "Leia see jõud". 2011 pani ta kokku eksklusiivse LP "Leia see jõud...",  sinnani tehtud koostöödest 2014 ilmus debüütalbum "Üksi Üksolemises" koostöös Hollandi stuudiomuusikutega.

Mõlemate artistide teekond jätkub ja sel sügisel on Merike Susi laval koos Soulikuningas Kris Korneriga. Seekord on kaasas vaid 2 klaverit ja artistide võimsad superhääled!

Sellel tuuril on palju uut! Muusikaliselt on paljud laulud nagu näiteks "Please, please, please" ja "We gonna have funky good time" ning "Feel good" ainult klaverilahendusega, millega saab tõestada, et nii ei ole sugugi kehvem, loomulikult ei puudu ka kõik suured hitid nagu näiteks "Lets stay together", "I got the feeling" jne.

Tuleb veel üllatusmomente, sest keegi pole Kris Kornerit reaalselt veel klaveril mängimas näinud ja sellel korral juhtub ka selline vigur. Samuti kannab ta laval talle eritellimusel valmistatud keepi, mille maksumus ületab 10000 euro ja ei puudu ka need mikrofoni loopimised ja hullud liigutused, mis on kõik segu boogaloost kuni "kartulipüreeni". Kuulda saab ka originaalloomingut. Artistid on lubanud rääkida muusika vahele enda lugusid nii isiklikust arengust kui ka muusikast.

Kuna mõlemad artistid on nagu lavalised orkaanid ja mitte kumbki ei tunnista väljendit, et pole võimalik, vaid pigem, et liiga palju head on lihtsalt suurepärane! Nii siis juhtuski, et Delux Imperial esitleb teile uhkusega: Tere Tulemast Mõisatuurile 2019 "Koos Together".

Piletihinnad septembrist alates 15-18€. Kontserdipäeval 20€.

Mõisatuur 2019

Toimumiskoht
Hiiu-Suuremõisa Loss

Korraldaja
Delux Imperial OÜ
53447574
ain.rebane5@gmail.com

Kõige populaarsemad päevapakkumised