Elamus Spa & Bowlingu kinkekaart väärtuses 50€ või 100€
Elamus Spa & Bowling kinkekaart on ideaalne kingitus – üks kaart, lõputult võimalusi! Kasuta seda spaas mõnulemiseks, bowlingus lõbutsemiseks või pubis maitsva söögi nautimiseks. Paindlik, mugav ja alati rõõmu toov kingiidee.
Tingimused
- Pakkumine sisaldab valitud väärtuses (50 € või 100 €) Elamus Spa & Bowling kinkekaarti
- Kinkekaart kehtib kõikidele Elamus Spa ja Elamus Bowling & Pubi teenustele:
- Elamus Bowling ja SPARK interaktiivne bowling
- pubi menüü (toit ja joogid)
- Elamus Spa, Spa21+ külastus ja spaa teenused
- Pane tähele, Chilli kinkekaart vahetatakse esimesel külastusel elamuskaardi vastu, mis kehtib tervelt 2 aastat!
- Kinkekaarti ei saa vahetada rahaks ning seda ei pea kasutama ühe külastusega – jääki saab kasutada järgmistel kordadel
- Kasutad kinkekaarti Elamus Bowlingus, siis otse spaasse minnes on spaa pääsmed –20%
- soodustus kehtib ainult samal päeval, kliendialalt lahkumata
- bowlingukeskus on otseühenduses spaaga, seega ujumisriided kaasa!
- Pakkumine kehtib kõikidel külastusaegadel
Mida kliendid arvavad?
Tagasiside Chilli klientidelt antud pakkuja kohta
Väga meeldiv kogemus, jätkake samas vaimus!
Mõnus spa, eriti lasteala - see on lahe džungel!
Super koht
Spa21 on mugavam, uus kogemus. Igati rauhul
Eriti ilus oli lastespaa osa. Muidu ka rahul ja meeldis?
Väga tore seal
Jäin väga,väga rahule, Aitäh ka personalile,kes juba uksest tulles,juhendasid mind vanainimest.
Esimene kogemus uuel lastealal oli positiivne - eriti meeldisid pesad ja suured skulptuurid. Järgmine külastus lasteta ja siis 21+ jõudu soovides
Meeldis varane kellaaeg, sest siis vähem rahvast ja eriti rahuline õhkkond. Teenindus väga hea- vastutulelikud ja naeratavad noored inimesed.
suurepärane, et saab olla piiramatult sees. Väga mõnus ajaveetmise koht.
Mõnus lõõgastus töönadala sees.
Eesti parim SPA!?
Timmu ja Sander olid super ägedad.
Super!
Väga ilus ja mõnus spa.
Liiga Palju rahvast.
Elamus spa meeldib mulle juba selle pärast, et siin koguaeg toimivad uuendused! Personaal on väga meeldiv aga kurb on jätkuvalt, et kõik inimesed ei oska silti lugeda ja hõivavad oma hommikumantlitega kõik voodid ja lebamistoolid ära (spa 21 poole peal) tava spaa peal oli sellega kõik väga hästi
??? hea koht
Laste ala uuendus oli väga äge. Lastel lõbus ja vanematel väga hubane samaaegselt lõõgastuda ja lapsi jälgida. Muu osa endiselt oma headuses.
Kõik oli viimase peal
Super.
väga tore koht ! total relax!
Aurusaun oli seekord külmavõitu.
Tänan, mulle meeldivad vesi, rituaalid ja vesiaeroobika, olen väga rahul! Ainult kahju, et kümnekorra kaart on kallimaks läinud!
Mõnus ja hubane spa, palju saunasi.
Super!!!
Tiptop koht. Soovitan :)
Väga meeldis. Tähelepanu soovin juhtida õue alale seal mega libe nii sillad kui õues oleva sauna ja välibasseini ees.
Kõige parem päevaspaa Eestis. Avar ja ruumikas, palju saunasid ja basseine, ägedad rituaalid.
Täitsa tore kena kohake
Tublid! Inimlikud, asjalikud, lahked, pädevad. Kas oskate öelda mitu korda olen teie juures veemõnusid nautinud? Hetkel oma arust alla saja. Edu!
Olen vaid nädala sees hommiku-lõuna paiku käinud, on olnud rahulik ja mitte liialt rahvast. Spa ja saunad meeldivad, vesi on õige temperatuuriga ja uus lasteala on ka väga laheda väljanägemisega.
Tere. Oleme abikaasaga väga rahul. Praegu on koolivaheaeg ja palju lapsi, aga lapsed ei seganud, sai käidud mitmes saunas ja aroomirituaalil, külastame uuesti!
Väga mõnus koht , 5 +
Parim SPA linnas.
5+
Mustamäe Elamus Spa on üks Eesti parimaid spaasid (top 5-s koos Nooruse, Estonia Resorti, Viimsi 18+ ja V Spaga) ning kindlasti kõige parema hinna/kvaliteedi suhtega kaasaegne spaa Tallinnas. Erinevalt mõnest teised on nad spaad edasi arendanud ka koroonakriisi kiuste ning tore on näha, kuidas toredaid detaile tekib spaasse pidevalt juurde. Aitäh Andres Tiik ja meeskond jätkuvalt hea töö eest!
meeldis, et oli uusi saunu ka juurde tehtud/avatud
Super!
Meeldis väga!
Aitäh, väga mõnus oli.?? Väike soov on küll, et muusika saunades võiks vaiksem ja mõnes ka rahulikum olla. Oleks parem lõõgastuda, müra on mujal niigi palju. Teile kõike head soovides, ? Juta
Kõige mõnusam SPA Tallinnas ?
Aitäh. Kõik oli hästi.
Aitäh, meeldis väga ?
Väga meeldib
Hommikul käies oli natuke vähem rahvast kui tavaliselt. Kindlasti külastan uuesti.
Meeldib väga!
Kena koht, ilus kujundus. Hea meel on sellest, et on mitmed külma veega basseinid, mitte vaid üks ja väike.
Super.
OK
super
Super Elamus!!!
Palju saunasid. Hea enesetunne.
Olen väga rahul.Baari teenindus oli supper sel päeval.
Väga mõnus koht lõõgastumiseks. Lahedad saunad.
Väga tore koht puhkuseks ja lõõgastuseks. Ja hea, et ajapiirangut peale ei ole.
Kõik oli ok. Rahvast oli väga palju
Super koht väikeste lastega puhkamiseks
Super elamus. Vesi soe, koht puhas ja korralik. Väga positiivne elamus!
Ise olen käinud, aga praegu haiglas ja saatsin enda asemel täiskasvanud poja- tema polnud seal käinud. Ta kutsus veel oma sõpruskonna kaasa ja nautisid täiega
proovime kuidagi hommikumantlid äramärgistada siis ei lähe segamini -muidu kõik sobravad seal taskuid kellel mis kadunud on jne.tänades vello siidar
Meeldis väga.
Külastasin eile teie spaad 21+ .probleem on hommikumantlitega ,nimelt lähevad ühevärvislised mantlid segamini ja taskutes olevad asjad satuvad tahtmatult võõraste inimeste kätte.minu ujumiseprillid nimelt läksid rändama koos mantliga ja ujumistreening jäigi ära.teeks ettepaneku mantlid nummerdada klepsuga nagu kunstimuuseumis tehakse näiteks nipukas riputusaasa külge .Selline märgistus väldiks lisa probleemide lahendamist ja ebamugavust klientidel.
Väga meeldis. Spa on hingega disainitud, väga hubane, õhk on soe, bassein on pikk, mullivannid, massaazhi basseinid, saunad... kõik on väga hea. Väga armas ja päris suur ala väikelastele, mis on ka ereldatud saunadest. Suur tänu!
Super koht
Väga ilus ja puhas koht. Esmakordne kogemus oli väga hea.
Vàga ilus ja hubane uus lastenurk ning see ülisuur saun, mida pole varem külastanud. Lastealal meeldis vàga ka see, et olid esimesel korrusel ekraanid jàlgimiseks, kas laps on üleval vòi ei. Ja et tóôtajad toruse juures ohutust tagasid. Kòik oli vàga puhas ja jàin vàga rahule!
mõnus. peale renoveerimist on veel ägedam
Meeldis, et paketil ei olnud ajalist piirangut, et sai pikalt lõõgastuda. Ja tore, et on saunarituaalid millest osa võtta ning meeldis ka vesiaeroobika trenn.
Mulle ja mu perele meeldib väga Mustamäe Elamus Spa
Väga väga äge, me lemmik chilliga veidike soodsam! Aitäh!
Parim Spa Eestis....
väga meeldis see 21+ pool spaast
Supper!!!
Jätkuvalt parim spa Eestis! Saunahooliku lemmik :).
ok
super
Lihtsalt mu lemmik SPA Tallinnas ja ilmselt terve Eestis :)
Mõnus?
Väga toredad saunarituaalid, soovitan!
seal ma naudin elu!
Väga hea!
Sageli ülerahvastatud. Palju erinevaid saunasid. Parim 18+ osa Eestis.
Mustamäe ELamus Spa on ainulaadne ja äga hubane.
Super!
Super !!!!! Super !!!! Super !!!!!
Võimas !
Mõnus
Jäin rahule. Minule oli kõik meeldiv.
Mega tore personal, ja uus ala on vaga huvitaval lastele:) Aitah !
Kaunis sisekujundus, vägevad saunavanad ja rituaalid, mis on ainulaadne ja mõnus kogemus!Tänud!
Tore koht lõõgastuda.
Super hea koht lõõgastuseks, Eesti parim.
Parim Spa Tallinnas
Jäin väga rahule!
Kuna oli koolivaheaega - ja rahvast palju, siis ootasome oma friikaid kanakebabiga 15 min ja kui lauale toodi olid friikad täiesti külmad ja kanakebab jahtunud ning rasvane. see oli pettumus. Muidu oli tore päeva. mahtusime nii vette kui saunadesse kenasti ära, Olukord oleks parem ehk olnud kui meie tellimust oleks lauda toodud osade kaupa - valmimise järjekorras vast ... jäärisekokteil ja küüslauguleivakesed olid aga väga ok! Kindlasti läheme veel ja veel. aga kas toitu tellime ... see pole kindel.
Super!
Super on see uuenud spa. Ainult koolivaheaega tuleb vältida?
Meile tütrega meeldis väga. Külastame kindlasti veel.
Väga mõnus lõõgastus oli ja jäime väga rahule
Väga meeldis.
Kõik ok,soovitan!5+
Sooviksin,et oleks võimalik püsikliendi soodustust.
Kõik oli suurepärane
Hea koht
Väga mõnus Spa. Külastan meelsasti uuesti.
Väga rahul.
???
Väga mõnus koht! Noormees tegi ka väga hea saunarituaali:)
Mõnus ja seda mõnusam mida rohkem ja soodsamaid pakkumisi
Minule ja Mu perele väga sobib lihtsalt super
Väga mõnus keha ja hinge kosutus, 21+ hommikupoolikul keskmise täituvusega ja hubane koht
Garderoobis tunnen puudust tsentrifuugist mis aitaks trikoost vee välja väänata.
Alati väga mõnus ja lõõgastav.
Väga äge ja vahva koht!
Kõik on meeldiv
Uus jungle zoon on väga hea!
Väga mõnus paik. Tulen kindlasti veel. Siiralt soovitan
Hinna ja kvaliteedi suhe on paigas
Käin pidevalt. Kuid ei meeldi, et paljud käivad duši all peake, mitte enne spad. Mesine koorimine peaks olema viimane protseduur, rituaalide järjekord võiks seda soisida
Superkoht!
super
Elamus Spas on alati meeldiv viibida. Olen osalenud ka saunarituaalidel ja kogemus on väga positiivne. meeldibki vaheldusrikkus saunade osas.
Suurepärane uus lastetsoon! Söök hea, rituaalid mõnus!
Uuenenud laste- ja kohvikuteala on väga hubane ja mõnus.
We spend great time. Only that it was more expensive the voucher than the price they asked.
Meid üllatas heas mõttes see, et uus ära remonditud lasteala on nii hubaseks muudetud, lisaks on sinna tekkinud liutorud. Toiduvalikuga olen täiesti rahul, menüüs on peale kiirtoidu ka tervislikke toite, jookide valik on suur. Kingin edaspidi ka sõpradele Elamus Spa kinkekaarte.
Super
Mega mõnusa atmosfääriga spaa
Väga meeldis Elamus spaas lõõgastuda. Eriti meeldisid saunarituaalid.
super
Väga mõnus! Tõeline minipuhkus! Söök hea! Saunad mõnusad!
Kasutan saunakompleksi. Mulle meeldib. Väga hea, et on bassein.
Vaga meldib
väga ilus ja hubane spa.
Super koht. Mitu erinevat sauna, mullivann jne. Saab tellida sööke lausa vees olles leti äärde. Pärastlõunast alates erinevad protseduurid. Tellida saab ka nt massaaži, siis on külastus tasuta.
väga hea kogemus
Tore Koht!l Uus saun-uus šhow???
4 tundi laste nimel.
Suurepärane koht lõõgastumiseks .Kui väike vahe jääb külastuste vahele ,siis alati on jälle avastamiseks midagi juurde ehitatud.Seekord oli väga huvitav Roosisaun .Ja märkasin et kõrvale kerkib juba midagi erilist :) Teisele poole võiks veidi suurematele lastele ka olla mänguala,liutorud .Praegune ala on vaid lasteaia lastele.
klass
mõnus spaa ja hea teenindus.
Käisin tööpäeva õhtul.Oli vaikne,mõnus.Aitäh!
Tänane saunavana Karl Peeter oli väga rore
Suur aitäh, väga hea oli lõdvestuda): suve ajal eriti...
avastamist jätkub veel järgmisteks kordadekski.
Kena koht, aga veidi ülerahvastatud aegajalt.
Kõik oli väga tore ja mõnus. Külastan jälle.
Meeldib ja ubane
Suurepärane kogemus!
Muusika võiks saunades vaiksem ja eestimaisem olla.
Suur valik saunu, mullivannid, basseinid, baar - kõik vajalik olemas ja heal tasemel
Väga meeldib
Käime seal lastelastega, juba suuremad 12 a +. Meile kõigile väga meeldib!!
Super äge oli!
Väga hubane ja mõnus. Eriti meeldisid serinevad aunarituaalid
Kõik hästi, puhas ja soe
Sel korral jagasime SPApäeva kaheks 10:30-14:45 lapselapsega ja al 15 nautisime saunarituaale 21+ Kiidan väga Teie vesiaeroobika treenereid ja saunarituaalide juhendajat Karl Peetrit. Kui millegiga nuriseda siis juhime tähelepanu, et ka friikartuleid serveerides tuleb neile pilk peale visata - idudega koos ei ole apetiitne neid manustada. Muidu oli väga mõnus ja rõõmus reede. Aitäh, eriti uuenduste ja stiilse sisekujunduse eest
Väga meeldis.
Alguses oli väga palju rahvast aga prst rahulikum. Peale spas käiku tekkis tugev kurguvalu ja neelamisraskus aga ei tea kas on sellest
Kvaliteedi ja hinna suhe super
10 korra kaart on väga mugav ja soodne.
Väga meeldiv külastus. Väga värviküllane koht. Meeldivalt vähe rahvast oli hommikupoolikul. Meeldisid saunarituaalid.
Kõik oli super hästi!
Mõnus lõõgastus?
Olen väga väga rahul
Kvaliteetne personal. Ruumid/saunad uued, puhtad. Kõik saunad on tööl ning on ka 100°C. Väga meeldis.
Väga hubane,õdus,meeldiv teenindus,riietusruumi kahekordsed kapid ei meeldinud.
Tore koht
Super
Parimast parim koht! Klienditeenindus ka üliviisakas ja teenindajad on rõõmsad, teeb kohe endalgi tuju heaks ja kisub naeratuse suule!
Kena koht!
Kõik toimib
Väga meeldis tantsuetendus Ksenjaga, kõik muu samuti
Väga mõnus elamus
Tõeliselt toredada elamused nii suuretele kui väikestele. Torude lisamine spa alale oli ainuõige otsus. Väga super koht kus aega veeta.
Kõik on super!
Mustamäe Spa 21+ külastajateks on ainult täiskasvanud. Saab baarist jooki osta, saab saunades käia ja erinevates basseinides aega veeta.
Saunamehed super!!!
Meie pere veedab seal tavaliselt vähemalt 4-5 tundi :). Uuendatud ElamusSpa on tõesti maailmatasemel! Tunda on, et see koht on südamega loodud!
Uuendused on super.
Tere, naudin väga Teie SPA rituaale, kahjuks muudeti taas neid minu arvates vales järjekorras 21+ sheavõi peaks kõige lõpus olema21:30 varem oli koorimine 17:30 nüüd 21:00, määrid hea kraami peale ja enne koju minekut koorid selle kenasti maha ... kurb kuidagi ?! Või tundub see vaid mulle nii ?! Samal ajal kaks head rituaali ?! 19:00 ainulaadne saunaetendus ja Helirännak (19:00) saan aru, et elu on valikutes AGA kui soovin tutvustada inimestele kes 1x Elamus SPAs siis ei tundu rituaalid 100% läbimõeldud. Kiidan väga teenindajaid - nii vastuvõtus kui 21+ baaris - üli positiivsed ja abivalmid ? Täna siis selline sünnipäevapidu, Tänan et olemas olete ?
Väga põnev ja meeldiv koht. Väga meeldis uuendused, milleks on siis all sõitmise torud ja mõnus suur 4 aasta ajaga sauna rituaal. Soovitan soojalt :)Aitäh!
Parim spa Tallinnas
Thank you very much for your attentive, professional service. The party room was beautiful and your food delicious!
Tore uus lasteala, lihtne toitu ja jooke tellida
Uue laste alaga on Mustamäe spa täielik maagia maailm. Aitäh, et sellest osa saame. Ülisuured tänud ka Mustamäe Spale, et kohvikus toit on imeline. Valik on üle ootuste suur nii, et päriselt saab igaüks midagi meeldivat. Toit on imeline ja serveeritud ilusates nõudes. Mind tohutult häirib spades pakutav toidukvaliteet mis on nagu kehvas sööklas. Kuna me oleme perega pikki tunde spas mõnulejad, siis toit on ülioluline minu jaoks. Sageli on see suur mure allikas. Mitte aga teie juures. Eriti tänulik olen tervislike salatite eest. Samuti selle eest, et toidu hind on väga mõistlik. See hakkab haruldaseks jääma Tallinnas. Mustamäe Spas on tänaseks kõik täiesti ideaalne igas osas. Sauna osa oli juba ammu meie pere lemmik. Aitäh!
mõnus
Mulle väga meeldib ja kui on edaspidi veel hommikusi soodustusi siis käin edasi. :)
Elamus Spa 21+ on mu lemmikspa Tallinnas. Ainuke arenduskoht oleks tõhusamad föönid naiste riietusruumis. Aitäh!
Kiitus
Hubane ja mõnus soovitan käija
Väga head saunad ja hea miljöö. Kuna olen suur sauna fänn, siis olen ka ise kasevihtade valmistaja ja need on väga kvaliteetsed. (kiletatud ja jääkülmas). Kahjuks ei lubata enda vihta kasutada ehk siis PEAN OSTMA MINGI viha, mis pole just kõige kvaliteetsem.. aga samas ..nojah...ajab asja ära. Minu jaoks on see teadmine on väga halb, Eestis on väga palju spaasid, kus võib oma viht kaasas olla,,kui on vastav saun. Olen Eestimaal nende aastate jooksul pea kõik !!! spaad puhtast entusiasmist läbinud ja seega on kellega/millega võrrelda. Lõppkokkuvõtteks Mustamäe Elamusspaa 21+ on igati kaasaegne ja soovitan ka teistele. Samas teavitan, et kahjuks kui oma viht on keelatud.. ja seega ise vihtlemise eesmärgil oma vihaga ei kõlasta edaspidi Teie spaad. Ainult erand juhul,,NB! Saunarituaal oli väga huvitav ja mõnus saunamees! Edu Teiule!
Garderoobis võiks olla veel prügikaste, pidin otsima... Muidu kõik väga meeldis.
Natuke üle rahvastatud, kuid üks mõnusamaid SPAsid üldse!
Menüüs võiks olla köögiviljavaagen dipiga.
Väga meeldis
Väga meeldiv oli
meeldiv vaheldus, normaalne hulk rahvast tööpäeva keskel
Väga hea teenindus, sõbralik ja kiire. Spa21+ oli natuke ületäitunud esmaspäeva jaoks, aga ikka võimalus rituaale kogeda oli. Meeldib käia nii sõpradega, kui ka üksinda. Väga head uued 2 sauna tehtud lahti aurusauna juures, tublid!
Väga tore kogemus nagu väike reis või suure sünnipäeva külastus. Väga meeldis ülimugav maksmise viis kiibiga kohvikus. Ainuke üllatus oli see, et meid ei istrueeritud sisenemisel, et kingad tuleb kindlasti ette ukse juurde jätta. See tekitas olukorra, kus ilmselt koristaja oli mu jalanõud viinud ette ning konfiskeerinud minu plätude kilekoti. Mis tekitas esialgu ehmatuse, et keegi on mu jalanõud varastanud ning pärast tuli leiutada, kuhu märjad plätud panna.
väga hea, uued saunad on ehitatud
Parim spa
Hinna ja kvaliteedi suhe on väga hea. Jätkuvalt on kõik puhas, isegi kui rahvast on väga palju.
Tore koht !
Igati korralik tervise turgutamise koht parimate saunadega
Ochen vse krasivo. Chisto I teplo
Super!
Koht ise suurepärane, mõnus hubane, saunad suurepärased. Ainult rahvast oli liiga palju :)
Väga mõnus töönädalasisene lõõgastus.
Mulle meeldis ,super teenus
ok
Ainult head kogemused! Ootan taas allahindluseid!
Väga SUPPER saunavana oli .Aurusaunas võiks natuke tugavam aroom olla. Soolasaunas võiks võimaluse korral olla veel sool meega. Jäin ikkagi väga rahule .Suured tänud SAUNAVANALE.!!!
It's super nice to have a voucher from Chilli and attend spa for a reasonable price.
Oli meeldiv
Aroomirituaal oli võrratu:-)
Super elamus.Kõige rohkem meeldib suur saun,saunarituaalid ja muusika
Meeldiv keskkond, teenindus ja vahvad saunarituaalid
kõik, mis on, meeldib. ainuke asi - muusika saunades võiks tasemini mängida
Super pakkumine
Esmakordselt külastasin Spa21+, E’amus Spas olen korduvalt käinud. Meeldivad mõlemad väga!
soolasaunas rituaalis noormehe jutt puudulik,
Kuna ajad on rasked, siis seekord seal veedetud pika päeva jooksul märga ja rasket hommikumantlit kuiva vastu vahetada ei saanud, aga see on arusaadav ja igati ok. Kõik sujus hästi, rituaalid algasid õigel ajal ja toidud olid endiselt maitsvad. Meeldiv üllatus oli, et üldise suure hinnatõusu taustal oli Spa 21+ pileti täishind võrreldes aasta taguse ajaga samaks jäänud! Söökide jookide hinnad olid muidugi kerkinud, aga see kõik mõistetav. Oli meeldiv päev sõpradega!
Väga ilus, puhas ja suurepärase teenindusega
Väga suur SPA Palju ruumi
Väga mõnus on SPA 21. Kui sügis käes, on hea suve pikendus.
suurepärane!
Kõik sobib!!!
Infrapuna sauna tahaks spa-21 poolele juurde. Saunavanad võiksid rahulikumalt ja pikemalt rääkida, hetkel käiks nagu võistlus, et kes kiiremini tehtud saab ja võiks mingi vaheldus olla, mitte ei kõik teevad täpselt ühte moodi. Leilisaunas liiga tugev mentool, silmad jooksevad hiljem rääma ning see karjumine ei meeldi ka sugugi seal.
Super spa!
Kahjuks saunarituaalid järjest kesisemaks muutuvad. Viimasel korral piirdus mõnes saunas rituaal ainult ritaali läbi viinud noorhärra enda tutvustamisega, et minu nimi on.... ja mina olen teie tänane saunavana ning paari lausega rituaalist. Kestvus 10-15 min ikka kordades ülehinnatud, mõni rituaal oli läbi 5-6 minutiga.
Väga hea,imeline puhkus!!!!
Parimaid kohti, kus tõesti aeg maha võtta ja nautida seda atmosfääri.
Mõnus lõõgastus
SPA21 olin 1.korda aga Elamus Spad külastan päris palju. Mulle meeldiks kui seal oleks rohkem erinevaid massazijugasid. Head saunad,puhas,asukoht mulle sobiv.
Parim SPA Eestis!!!
Koik on OK.
Väga hea!
Liiga palju valjuhäälseid vene rahvusest ebakaines olekus külastajaid, kes segavad teiste külastajate lõõgastumist ja saunarituaalidel osalemist.
Meeldis Lähen veel
See SPA mulle rohkem meeldib kui teised^^^)))
Suurepärane saunaseltsis koos vihtlemine ? Seest puhas,söögid ja joogid on maitsvad muidu megakallid ja tuli meelde eks lasteeine oleks mõistlik mõelda ja joogi üass : maksad mingi summa joo mittu jooke ..karastuspass alkoholi pass . Sõbralik meeskond,
Lemmik spa ( rituaale võiks olla sagedasemalt, eriti neid kuhu mahub korraga vähe inimesi, kuna ruumi ei ole)
mõnus paik väikelastele ja täiskasvanutele, sest tsoonid on eraldatud. Kohvikus kiire ja meeldiv teenindus.
Kõik oli OK!
Super koht!!!Meie Lemmik spa!
Kõik oli hästi!
Super hea kogemus!
Mulle väga meeldib Elamus SPA .
Väga meeldis
parim
Super
Tore ja meeldiv teenindus.
tore koht, vahva teenindus ja atmosfäär
Väga kohe väga mõnus koht, kuid kohati liiga ülerahvastatud ja eks aru saada ka. Paistab, et tallinna üks kõige populaarseimaid kohti.
Väga lahe ja iga asi omal kohal. Jäime väga rahule.
Lastehommik oli tore, 1,5a sai ka palle korjata. Toidud olid supermaitsvad - kiidan kokka. Teenindajad väga abivalmid
Hea paik vee ja sauna mõnude nautimiseks☀️Soe
Sobis
Kõik oli väga mõnus ainult saunarituaali tegija eile jäi kuidagi lahjaks. Olen käinud eelnevalt kus üks tavapärasest turskem ja suurem mees teeb seda ja tema rituaal oli väga mõnus. Peale seda andis ikka ka tunda, et tervise poole pealt oli parem kohe olla.
väga meeldib
Võiks veel olla need 10 korra piletid soodus hinnaga
Väga mõnus, nagu ikka ja piiramatu külastusaeg on ka väga suur boonus :)
Väga rahul.
Superlux päev oli ja Junk ja Alex teevad ikka väga hästi rätikuga rituaali :D võimas vaatemäng!
Hea variant kui vòimalik minna tööpäevadel ja varasemal ajal, rahvast ka siis vähem
Äitah
Super! Aga rahvast palju :/
Väga super!
Väga mônus puhkus! Soovitan!
Tore oli
Parim spa universumis:-)
Lasteala on liiga hämar, ei tundu turvaline.
Väga meeldib elamus spa
Meeldis väga.Mõnusad saunarituaalid.
Very good
Suurepärane päev spaas. Mõnusad rituaalid, hea söök ja tore päev lõõgastumiseks.
Väga mõnus koht ja hea teenindus
Oli tore :)
Suurepärane ELAMUS! Ma ei oodanud, et siin Mustamäel on loodud nii hästi läbi mõeldud, tõesti lõdvestamiseks, inimeste nautimiseks ja nende hoolitsemiseks SPA. Tänan kõike, kes on seotud selle ettevõttega: proekteeriajaid, disainereid, ehitajaid, teenindamispersonali! See oli üks parimatest hetkedest :)
Väga tore oli, aga päris palju rahvast oli kolmapäeva õhtu kohta:)
Väga hea hinna-kvaliteedi suhe. Palju mõnusaid saunu ja elavad küünlad. Hiljuti on tehtud ka uuendusi interjööris.
Meeldiv teenindus, puhas keskkond, mõnus atmosfäär. Aitäh!
Väga hubane ja mõnus koht. Meeldis väga, tuleme tagasi.
Vesi basseinis oli oodatust jahedam ning mudasaunas oli keegi kõik muda ära varastanud :D Aga muidu spaa on super nagu alati. Ma püsiklient.
Olen rahul.
Kõik on parem ja parem.
Kõik hästi. Oleks kena ka puuvilju pakkuda nagu see Viimsi Spa-s
Vaga meeildib
Väga super!
SUPER
Hea valik basseine ja saunasid. Ruumid olid korras ja puhtad.
Kôik on super peale hinna...see võiks soodsam olla.
soola rituaal võiks olla natukene pikem , mitte nii et lihtsalt tuled ja jagad soola
Meile väga meeldib seal spaas. Hea teenindus, puhtus. Kindlasti läheme veel, kui saab soodukaid.
Lõõgastus igale maitsele.
Supper mugav ja hea hind
Väga mõnus tõesti. Soovitaksin kõigile❤️
Soovitan
-
Väga mõnus on iga kord kui seal käin!
Meeldis väga!
super
Maailma parim SPA
Mõnus
ostsin vale pileti ja pidin jurde maksma seega maksin ikkagi täishinna :(
Super!
Liiga palju rahvast juba hommikul - ärge müüge nii palju soodukaid :)
Häiris, et enda joogipudeliga ei või vett juua. Kummaline keeld, mida mujal pole esinenud. Muus osas oli kõik hea.
Jätkuvalt hea?
Tere! Elamus Spa - see on tõesti hea koht! Soovitan kõigile! Natalja
Super tore koht!
Super!
Mõnus spa ja eriti meeleolukad on saunavana Carl Peetri saunarituaalid.
Väga meeldiv üllatus, et nii lähedal on nii hubane koht lõõgastumiseks. Eriti kiidan rõõmsameelseid ja viisakaid noori teenindajaid. Parkla oli täis ja lumega polnud veel jõutud tegeleda, kuid see on mõistetav.
Teenus on alla käinud. Rituaalidel saunad ülerahvastatud. Aroomirituaalil veevihma asendamine jääkuubikuga polnud nauditav. Samas kolm aroomipalli oli hea uudis. Kokkuvõttes väga hea spa, aga vajaks pisut organiseeritust rohkem
Super
Väga tore.
Lasteala oli jahe. Fôönid on kehvakesed. Rituaalid meeldisid väga, aga ei meeldinud, et enne rituaali saunaruumi kett ette pannakse. Nagu loomakarja taltsutamine. Varem sai enne rituaali juba siseneda.
Kõik oli tore ja toimiv - nii Chilli kui ka Mustamäe Elamus Spa poolt :)) Võib mulle uue analoogse pakkumise teha :))
Õuealal asuvas mullivannis oli vesi liiga jahe ja ei mullitanud piisavalt, aga muus osas oli elamus positiivne.
Väga hea koht
Rohkem kui oskasin oodata!
Ainuke asi, oli liiga palju inimesi ja seega oli raske mõmikord leida kohta
Hea oli lõõgastuda piiramatu külastusajaga, ei pidanud kella jälgima.
Nädalavahetuse hommikul oli järjekord päris pikk. Avamise ajal oleks ehk hea, kui oleks kaks kassat avatud.
Olen jätkuval väga rahul Mustamäe Elamus Spa teenustega. Kõik on väga puhas, saunad mugavad ja hästi läbi mõeldud. Ka Chilli pakkumised on olnud soodsad ja ja soodustanud SPA kasutamist.
the best spa in Tallinn, hands down!
Super lahe!?
Rituaalid väga head.
Saunarituaalid on mõnusad, kuigi saunamees Alex räägib tutvustusi nii ruttu, nagu ravimireklaamides on lõpus see hoiatus. Raske oli jälgida. Aga nahk on nii pehme peale sheavõi rituaali :)
Super koht
Saab elamuse saunarituaalidelt
Suurepärane pakkumine! Väga kosutav lõõgastus ajalimiidita.
Tõesti suurepärane spaa, vaimustav sisekujundus ja imelised detailid: hubane, mitmekülgne, ilus, heade hindadega söögid-joogid, vaheldusrikkad saunad. Super!
kogemus oli väga meeldiv
Super
Suured tänud pakkumise eest. Väga meeldib seal!!!
Väga hea ja tore oli.
Väga meeldis. Head saunad ja teenindus.
Mõnusad saunad ja lihtne parkimine.
Väga mõnusad saunad, hea teenindus, hubane.
Väga mõnus ja lõõgastav kogemus :)
Väga mõnus koht!
hubane ja mõnus veekeskus.
Kahjuks ei olnud saunade osas nagu ennem peale mudasauna vahet kas oled tavalises või 21+ ning 21+ osa oli ikka väga rahvast täis ka neljapäeva päeval
5+++++
Väga meeldis ja väga hea pakkumine. Kuna kunagi pole enne kasutanud chilli.ee pakkumisi, siis nüüd sain julgust edaspidigi kasutada?
??
Jäime rahule. Aitäh!
Mõnus koht.
???????❤️❤️❤️❤️❤️❤️????❤️❤️?????????
Mônus ja puhas?
Super
Mõnus spaa, kena sisekujundus, head saunad/basseinid, lõõgastusalad, maitsev toit.
Tõden et saunad olid mõnusad ja ning spa külastus oli suures plaanis meeldiv. Miinuseks võib välja tuua rahvarohkuse. Saunad olid kohati üle rahvastatud, nii et mõnelgi tuli püsti seista. Ja muidugi õlle hind baaris on taunimist väärt! Sest juba vahva sõdur Šveik manitses, et kes õlle hinda tõstab, see kaua ei püsi! ;)
Meri kogemus, aitäh!
Väga hea teenindus, hea saunarituaal
Väga korralik ja mitmekesine koht
Väga hea teenindus ja lõõgastust pakkuvad valikud! Kõik on supet pluss ?
OK
Kindlasti soovitan Elamus Spa külastust. Mul oli päevapilet. 10 korra kaart oleks ka mõistlik valik. Väga meeldisid Elamus Spa
Soovitan panna auru sauna ette libisemist takistavad kleebised, põrandal olev veekile on muutnud selle ülilibedaks. Tänan.
Kõige parem spaa Tallinnas. Mega mega rahul.
Meeldis väga
väga meeldis
Olen käinud 2019 a algusest palju kordi, sageli 1 kord nädalas. Väga meeldib, minu jaoks parim spa. Kahjuks viimased 2 kuud olen saanud kopsupõletiku ja COVID pärast ainult 2 korda käia ja ilmselt ei jõuagi kõike kasutada..
Nagu alati on văga mõnus ja lõdvustav puhkus keset nădalat
Enam vähem elamus võiks parem olla
21+ poole türgi saun haises päris rõvedalt higi järgi. 8.02.22
Olen väga rahul!
Võib rahule jääda ja teistele soovitada. Tavahindadega ehk kallivõitu.
Väga meeldiv kogemus. Üldujumisala vee temperatuur oleks võinud natuke soojem olla. Baariteenindus meeldiv, toit väga maitsev.
Väga soodne ja mõnus
Teie juures on Alati meeldiv ja tore :)
soovitan kindlasti ka teistele.
väga mõnus lõõgastus
Oli väga mõnus elamus! Saunarituaalid võiksid varemgi alata kui 16.00, siis saavad hommikused mõnulejad ka nendest osa. Kevadrullid, mozzarellapulgad ja jäätisekokteil - väga maitsvad ja isuäratavad :) Tulen kindlasti veel! :)
väga hea lõõgastus ja saunakompleks
Väga hea oli! Võiks veel tulla soodus pakkumisi
Mõnus koht!
Vaucher tuli koheselt peale ostu meilile ja seda sai koheselt ka kasutada. Elamus apas skänniti vaid QR kood - kõik sujus uskumatult kiiresti ja probleemideta. Me jäime Chilli ja Elamus spaga väga, väga rahule. Kiidame teenust ja soovitame 100% teistelegi. Suured tänud!
Kõik oli suurepärane.
Super mõnus !
väga meldiv
❤️surepärane
Toredad töötajad , tore koht
Köik oli väga tore ja mönus. Mina jäin väga rahule ning tulen kindlasti veel.
Väga meeldiv ja lõõgastuv SPA? Kindlasti tulen veel ?? tul
Köik oli vàga tore.
Kõik väga meeldiv!
Rahvast on palju, aga ikka koik mahume, vaga hea ja lemmik koht teil!
Väga mõnus puhkus
Spbos väga, meeldiv kogemus, kvaliteetne geenus. Võtaks veel :-)
SUPER!!!
5+
Väga väga positiivne üllatus! Jäime kaaslasega väga rahule ja nautisime täiel rinnal kogu Elamus Spas veedetud tunde :) Aitäh!
21 elamus - alati vahva koht
Edu!
Hea asukoht
Mõnus atmosfääriga spa ja hea pakkumine Chilli poolt
Minule väga meeldivad saunarituaalid.
Väga meeldib, kodu lähedal, hea puhkuseks ja lõõgastuseks
mugav koht, sõbralik personal
Mõnusad rituaalid ning visuaalselt väga kena ja huvitav erinevaid saunu nautida.
Olen väga rahul, kõik oli supper ja lapsed olid võga õnnelikud.
Kõik oli Supper??
Kahjuks 28.04 kui ma käisin 21+ spaas rituaalid ei ole toimunud, sellest ei ol kaasas ete teavitatud, samuti ka ei teatanud kohapeal. Kuid personaal on viisakas ja tähelepanelik. Sissenemisel spaasse kassas seisin järjekorras ja seetõttu jäin hiljaks 3 min peale ning minu vautsher enam ei sobinud (sissepääs 10-14), teenindaja ütles, et tal kassa enam ei lase läbi minu vautsher ning hakkas nõudma 20 euri juurdemaksmist, see summa isegi ületab vautsheri hinda. Suhtumine võis ka paindlikum olla.
Super koht! Meeldib, et on palju saunasid ja erinevaid valikuid. Ainult dušigeeli võiks ikka jaguda , viimati olid kõik potsikud otsakorral. Kui veel midagi tahta, siis oleks veelgi super kui juurde ehitataks ka hotelli osa, siis saaks ka mitu päeva veeta, a la spa puhkus
Mõnus koht kus lõõgastuda!
Väga meeldiv oli
Super.5+,lähen kindlasti veel
Super!
Väga hubane,puhas korralik ! Teenindus hea ?
Väga mõnus lõõgastus, head saunad, huvitavad rituaalid, head söögid suhteliselt mõistliku hinnaga. Ettepanek: ujula naiste riietusruumis võiks olla mõni tualettruum rohkem.
Super!
Väga hea
Meeldiv kogemus, hea teenindus, super lõõgastus.
Super lux koht
Väga meeldiv,vaikne,parajalt ruumi,meeldiv teenindus.Jäin väga rahule.
Superkoht lõõgastumiseks! Üks mu lemmikuid ❤️
Väga 5+
Rahvast mõõdukalt, kõik hästi.
Olen varemgi Chilli pakkumisi kasutanud ja alati väga rahul. Mugav ostuvõjmalus, kasutan kindlasti veel.
Kõik oli ilus ja mõnus. Kindlasti lähen veel.
super
Aitäh, väga mõnus Spa- armsad saunad ja kosutav bassein
Kõik läks väga ladusalt.
SUPER SPAA JA TEENINDUS
Tore koht,tulen jälle.
Suurepärane võimalus päevaseks lõõgastuseks
Kõik oli hea :)
Soovitan
Väga monus_ mulle meeldib seal käia_ palju sauni, ja väikest sporti on võimalik teha
Kõik endiselt tore, täna veel vedas, et vähe rahvast.
meeldis:)
Rahvast oli küll liiga palju aga lastel oli tore.
Väga mõnus, tulge kindlasti kõik kaema!
Väga mõnus koht ja lastel ka tore olla oma ala peal.
Väga meeldis
Ilus ja mõnus ka Roosi saun:))
Olen rahul. Mugav, kiire, usaldusväärne!
Väga tore oli.
Päev ei olnud sobiv (laupäev peale lõunat), palju inimesi. Aga muidu OK!
Väga hea on alati seal käia. Super-koht!
Väga rahul,mä'ö vä mmmmmm Mõnus koht puhkuseks.
Super ???
uus saun äge
Vaga meeldib.
Külastan ka edaspidi.
Hetkel on kõige parem SPA Tallinnas. Kõik on puhas ja ilus. Kuid hind on normaalne ainult voucheriga, ilma selleta on liiga kõrge.
Väga nauditavad saunarituaalid
Siiani olen kõigega rahul
Kõik oli hästi meeldis?
Võiks olla ka laupaevane pakkumine
Võiks pakkuda eraldi ruum pidude jaoks
Väga tip top, aga õlu võiks veidi odavam olla :)
Hea,kodu lähedal.
Suur saun on võimas, ilusa ekraani ja hea ventilatsiooniga. Naiste riitusruumis haiseb (solgitoru lõhn) juba mitmendat külastuskorda, tundub, et peale remonti pidevalt.
Väga meeldis. Külastan kindlasti veel :)
Tänan! Olen väga rahul.
Väga mõnus spa.
Hea koht lõõgastuda, rohkem võiks olla nädalavahetuseks pakkumisi
Saunad - super! Uus saun imeline! Basseinid imemõnusad ! Kuid kui on raske lavale minna ja alla tulla, siis oleks normaalne,et ka mõni käsipuu oleks ( uskumatu,et keegi pole alla kukkunud või siis need inimesed ei saagi lavale minna ). Ja need kaldu sillakesed ( ainult aeg-luubis saab neid ületada,et ei libiseks , aga võib-olla ongi see SPA ainult tervetele noortele). Vastuvõtus imetore noormees ( abivalmis, heatujuline, väga viisakas ).
Väga hea teenusepakkuja!
Auperkoht! Julgen soovitada kõigile!
Aroomi saunas väga halb lõhn,nii et ei saanud minutitki olla ! Väga kahju
Ootame lasteala valmimist!!!
Tere. Väga tore ja kaunis . Võiks olla ujumisriiete kuivataja?
Jäin väga rahule. Rituaalid toredad. Tänud.
Kōige mōnusam spa
Ma kõige rohkem käinud klient 6 aasta jooksul
Kõige parem spa eestis, meeldib, et ruumid on liigendatud ja basseinid-saunad in üheskoos. Pidevalt tehakse täiustusi ja hubasust juurde
Super spa
Suurepärane!!!!!?
Väga hea.
Super mõnus!
Väga mõnus, rahulik, meeldiv taustamuusika erinevates saunades.Võrratu koht lõõgastumiseks!
Suurepärane kogemus. Mulle väga meeldib Mustamäe Elamus Spa
5
Soovin eriliselt tänada SPA administraatorit, kes aitas üli-kiirelt leida kaduma läinud Chilli vautšerit. Kuna nende kasutusaeg aina pikeneb siis tundub, et sellise nn abiteenuse vajalikkus üsna täenäosusega ka kasvab. Kasutan antud soodustust kindlasti ka tulevikus. Täname!
Lihtsalt mõnus,meeldiv spa,hubane,mulle väga meeldib.
kohvikus krõbedad krabisabad-korvis võiks olla 10 tk. 8 jääb natuke väheks :)
Väga tore koht! Tuleme jälle
Spasibo,vse ponravilos!
Väga hubane
Oli külm vesi
super
Suurepärane elamus
21+ käisin esimest korda.Super kogemus? Puudu jääb veel infrapunasaunast?
Alati naudime. Kui on võimalik, siis oleks tore ka muusikat vahetada, eriti müztilises kõesängis - Tätte laulud on ilusad, aga juba liiga tihti ja kaua kuuleme neid. Ka õue paadisaunas võiks muusikat vahetada. Aitähh!!
Olen väga rahul!
väga meeldiv
Spa 21+ on hea rahulik oaas ja imeilus lisaks. Tunnen seal ennast alati hästi,sest see pole ülerahvastatud. Kaks külastust on mul veel broneeritud ja need ootavad peatset tulemist. Rõõmsat taaskohtumist! Edu Teile edaspidiseks!
Väga mõnus koht, kus lõõgastuda
Väga hea oli?
Täna hästi rahvast vähe!
Super mõnna!
21+ ala on jätkuvalt super! Täna oli kolmas kord, kuid panime tähele et teenindajad vaesekesed on väsinud ja närtsinud olekuga. Andke neile puhkust või suuremat töötasu, et nad jaksaks ka naeratada.
Väga mõnus spa lastega käimiseks. Õhk on soe ja vesi on ka mõnusalt soe. :)
Väga mõnus spa, ainult väga purjus inimesed võiks sealt ära saata.See häiris seekord.
Väga dope
Ääretult mônus puhkuseks ja lôôgastumiseks!
Väga mõnus koht lastega käimiseks. Parkimiskohta peab aga viimasel ajal tükk aega otsima.
Hea pakett, just mulle sobiv, suur aitäh!
Hubane spa
Väga hea koht lõõgastamiseks
Kõik korras, vaid kallis:(
Aitäh! Väga mugav ja praktiline!
Kui purjus külastajad välja arvata, oli väg tore külaskäik.
Super
tanan saatke millal tulevad soodustused .head paeva
Parim Spa Eestis. Mõnus atmosfäär ning saab spa mõnusid piiramatu ajaga nautida. Lisaks tehakse seal vapustavaid vaarika mojitosid ;)
Hea ja soodne argipäeva hind.
Väga lahe oli . Eriti meeldisid saunarituaalid .
Soodsa hinnaga saab suure valiku, piiramatu külastusajaga
Täna oli supper
Tore nagu alati! On meeldiv, et spa ka uuendatakse.
Suurepärane!!!!
Jàin spa21 külastusega vàga rahule, meeldisid ka riietusruum ja pesuruum, elamusspa jâäb selles osas kôvasti maha.
Hea koht lôôgastumiseks
Suurepärane saunade ja lõõgastumiste võimalustega, ja veel väga soodne perehind on sobiv ka ebatraditsioonilise "pere" puhul.
Super!
Suurepärane! Tänud teie meeskonnale ja eriti naiskonnale! Olete tublid!
Väga meeldiv lihtne ja kiire. Õhtul sai voucher ostetud ja järgmine hommik läks juba kasutusse.
Saunarituaalid olid super
Väga mõnusad saunad olid, tore külastus, soovitan!
Väga hea Spa
Sooduspakkumisega soetatud piletid on hea hinnaga.
Tõeliselt elamust pakkuv. Ei jõudnudki esimrsel korral kõiki münusid proovida. Jääb järgmisteks kordadeks ka avastamist. Suur tänu!?
Perfect place to relax and have good time. Very well designed, clean place with great staff.
Oli väga mõnus!
Kenad ruumid, toredad rituaalud. Viisakas teenindus. Maitsvad toidud joogid.
Super mõnus lõõgastus! Väga andekas sisekujundus!Parim maailmas!
Väga tore, soe, palju erinevaid võimalusi, head saunad, väga maitsvad toidud. Ainuke asi, mis ei meeldi, lastealal suur ämber mis täitub ja paiskab vett alla, 3-aastane ehmatab ja kardab. Lisaks teeb trepi väga märjaks, väikestel libe, oht kukkuda.
Väga mtmekesine, hubane. Mõnus söögikoht
Väga mõnus koht
Väga meeldib külastada Elamus Spad
Väga mugav kasutada chilli pakkumist, mõnus spa, super rituaalid.Kasutan ka edaspidi pakkumisi.
Tänan, olen väga rahul! Mõnus lõõgastus eriti koleda ilmaga!
Väga mõnus.
Esmaspäeval, Esimene kord peale avamist sattusin saunavana otsa kes teadis ka mida teha. VÄga äge oli. Sellised vanad võikisid igapäev tööl olla olla.
Parim spa
kahjuks,vesi oli külm
Lahe koht :)
Super head ja asjalikud saunameistrid baari ja info inimesed. Edu ja palju palju toredaid kliente.
Väga hubane ja mõnus koht lõõgastumiseks ja puhkamiseks.
Tänane saunaetendus kell 19 oli super!!!
Väga supper,Olen teie püsiklient ,mulle väga meeldib. Kokkadele suured tänud,väga maitsvad road. Igal vôimalusel tulen jälle.Aitäh!!!
Super ?
Super
Jäin väga rahule,käisin koos sõbrannaga,kellele ka väga meeldis
See oli kingitus vennale,tal väga meldinud
Oli väga hea!
Tore oli!
Olin kõigega väga rahul
Väga rahul
Parim spa, üle 10 korra kindlalt käinud. Kõik meeldib.
Hubane,puhas ja eriti hea,kui vähem rahvast.
Suurepärane koht, kus saab lõõgastuda.
Jäime väga rahule. Aitäh!
Üldiselt rahul aga esines probleeme tualetides kus ei olnud vett ,et peale lasta. Ja kuum saun on veidi kitsaks jäänud. Samuti veesurve probleemid basseinides.
Väga rahul
Kõige parim ja lemmik spa21+
Parim spa Eestis
teenindaja oli vastutulelik ja kompetentne
väga super koht, ilusad saunad ja mõnus spa.
Väga okei
Väga ilus ja mõnus spa.
vahva atmosfäär! super teenus
Sauna rituaalid meeldisid väga
Laste sõbralik. Meeldis ujula , saunad ja spa pool. Eriti meeldis Spa 21+ mida külastasime detsembris 2025.
Uueneneud lasteala on täitsa tore, natuke tundsime puudust veidi sügavamast vannilaadsest asjast, sest külm hakkab seal, kui laps möllab ja ise nt ei viitsi seal kaasa hullata, vaid tahaks lihtsalt olla. Torudes oli vesi jube külm, torud ise muidu toredad. Aga laias laastus oli siiski väga tore, kuna tulime ka suhteliselt vara, siis saime nautida seda aega, kus massiivselt rahvast igal pool ei olnud. Üldmulje puhas ja viisakas. Menüüs võiks midagi tervislikku ka olla. :) Pubisse ja bowlingusse see kord ei jõudnud, aga väga lahe uuendus. Kindlasti soovitaks tuttavatele ja ise tuleme ka kindlasti uuesti. Ainus asi, mis häiris, mis otseselt küll pole Elamuste süü, on suured paksud tädid, kes end lihtsalt mullivanni suruvad, kus on juba maks arv inimesi. Me lapsega just istusime vanni, mis siis peale meid suhteliselt täis juba oli, päris kaissu nagu ei taha endale võõrast inimest, ja siis mingi tädi tuli ja hea, et mu lapsele sülle ei istunud. Väga veider käitumine. Ehk aitaks mingi piirangu panemine, palju vannis inimesi korraga olla võiks ja meeldetuletus seinale vms, et palun oota, kuni teised on lõpetanud. Tegevust on ju küll ja veel seal.
30.01 oli liiga palju rahvast. Muidu kõik ok. Teenindajad väga sõbralikud ja viisakad. Mõnusad saunarituaalid.
Sõbralik ja abivalmis teenindus. Suur kompleks, puhas, piisavalt istumiskohti, mõnusad basseinid. Erilised ja ägedad on muidugi saunarituaalid. Respect saunameistritele.
Kõik oli okei????
Jäin väga rahule. Veetsin spaas 9 tundi. Lõpetasin suitsusaunarituaaliga - väga äge kogemus.
Kõik oli suurepärane!
Mõnus atmosfäär ja suurepärane laste ala. Soojad ruumid, ei pea hommikumantlit kogu aeg peal hoidma. Maitsev ja hea valikuga toit, vesi kogu aeg saadaval. Mõnusad saunad, äge saunarituaal ja toredad läbiviijad. Super töötajad - rõõmsad, lahked, hoolivad.
Väga meeldib chilli pakkumised
Spa väga meeldib, mitmekesine, hubane, lähen kindlasti veel.
Super!
Väga rahul
Poleks arvanud, et 4 tundi seal aega veedan :) Saunarituaalid omaette kogemus, nagu oleks mingi näidendiga tegemist.
Chilli pakkumistel tasub silma peal hoida. Kui soovid elu nautida aga mitte üle maksta, siis Chilli on koht kust saab inimeste hinnaga elu täiel rinnal nautida.
Üks mõnusamaid spaasid Eestis
Kogu perekond väga tänulik,et olemas selline võimalus,kasutame pidevalt!Kõige parim võimalus lõõgastada talvel!Armastame Elamuste SPA,ja südamlikult täname CHILLY antud pakkumise eest!
ok
Vâga meeldis. Soovitasin juba mitmele sõbrale ja perele. Töötajad olid ka väga toredad. Respa inimesed oleksid võinud kúsida,kas oleme enne spad külastanud või mitte. Ja teha kiire ülevaate,kus mis on. Kadunud 14 aastase poisi leidsime ka kiiresti ,kui kogu spa töölised aitasid otsida❤️ 10/10:)
Such a beautiful place and the staff went above and beyond!! The rituals were beautiful and the performers were fantastic!!
Võiks olla ka värskendavad puuviljad 21+ poole peal
Tip-top spaa lastele.
Meelids, ilus atmosfäär
Meeldis
Elamus Spa on väga hea koht sellele, kes tahab ennast jõukohaselt liigutada, saada veemassaazhi ja nautida saunasid.
Kõik oli suurepärane. Mul oli imeline aeg ja ma lõõgastusin. Seal on palju saunasid ja suur bassein.
Suurepärane koht lõgastamiseks, kõige parimad saunad, ja muidugi suured tänud kokkadele maitsva toidu eest. Alati olen õnnelik veeta vaba aeg teie spa 21+ .
Soovin südamest tänada kogu Mustamäe Elamus Spa meeskonda suurepärase töö eest! Iga külastus on olnud väga positiivne kogemus ning tunnen end alati oodatuna ja hoituna. Teenindus on professionaalne, sõbralik ja tähelepanelik – personal teeb oma tööd südamega ning see on igas detailis tunda. Eriti hindan seda, kui abivalmilt ja naeratusega külaliste küsimustele vastatakse ning kuidas luuakse rahulik ja meeldiv õhkkond juba esimesest hetkest alates. Puhtus on laitmatu nii saunades, basseinialal kui ka riietusruumides. Kõik on korras, hoolitsetud ja läbimõeldud. Üldine keskkond on hubane, kaasaegne ja tõeliselt lõõgastav – ideaalne koht, kus igapäevaelust välja lülituda ja end päriselt välja puhata. Olen püsiklient ning tulen alati hea meelega tagasi. Teie spaakeskus on koht, kus kvaliteet ja kliendikogemus on selgelt esikohal. Soovitan teid soojalt kõigile, kes hindavad head teenindust, puhtust ja tõeliselt mõnusat saunakogemust. Suur tänu kogu tiimile – jätkake samas vaimus! ?
Kõik toimis hästi ja lubatud soodustused sain kasutatud.
Jäin väga rahule ja soovitan! :)
Teenus on väga hea,eriti kui aegajalt tulevad -10% sooduskoodid:Kasutan jätkuvalt.
Väga hea atmosfäär ja kiire meeldiv teenindus?
Väga meeldiv ja tasemel teenindus. Olen palju seda kohta külastanud ja alati hea kogemus.
alati meeldiv.
Väga meeldis.
Jäin väga rahule ja kindlasti olen varsti jälle platsis.
Hea koht
Suurepärased rituaalid Spa21+ osakonnas, saunameister Heidi juhtimisel.
Võiks olla võimalus nn enda järjekord ette broneerida, ca 1 h või rohkem ootasime sisse pääsu, see veidi nihutas ka kliendikogemust sel korral. Aga muidu oli kõik tavapärasele super. Üks mõte siiski on, et nende lodzadele pikali saada on alati veidi nagu kes ees see mees, varaint, vb võiks seda ala suurendada või üldse mõelda laienemise plaanidele kuna see on tõesti hetkel parim Spa minu jaoks Eestis ja tundub et mitte ainult minu jaoks, seda siis järjekorra järgi otsustades.... siis võimalusel vb kaalute seda mõtet... Edu ja kohtumisteni!
Kõik oli hästi!
Eesti parimate saunadega spa.Kahjuks alati väga palju rahvast.Kindlasti parim spa.Olen käinud väga paljudes.
Mulle väga meeldis.
Mõnus külmal ajal
Väga mõnus
Kõik on kaunis ja maitsekalt kujundatud ja kaasajastatud
Väga mõnus ja lõõgastav kogemus. Suur saun oli lemmik ning jäin saunarituaalidega väga rahule. Ainult see nukumaja rituaal oli veidi kahtlane - muusika vali, valgus nagu reivil. Kahjuks puudus ka aurisaunas aur. Muidu üli chill
Olen väga rahul, sojad saunad, hea teenindamine,maitsvad toidud. Suured tänud kôikidele kes teeb meile mugavust ja hinge rahu .❤️
No megalahe. Detailidele on palju rõhku pandud ja sopiline kujundus pakub avastust ja üllatusi
Väga hubane SPA ja mõnus ujula!
Supper toredad teenindajad ja spa puhtus. Väga vägevad sauna rituaalid, soovitan minna
Ost kiire ja teenus meeldis väga! Külastan kindlalt veel ;) Aitäh!
seal olen pidevalt käinud perega ,ta on tõesti üle Tallinna parim SPA ja nüüd veelgi võimsam ,saunad ,laste ala ,meeldivad toidud ja kõige põnevamad on rituaalid. Kõik lihtsalt super.
Väga mõnus paik aja mahavõtmiseks
Väga hea diil.
Ylihea hinnaga, toeliselt sydamega tehtud spa. Vâgev interjoor mis teeb silmad ette paljudele suurlinna spadele. Meie pere lemmik spa nyyd kuhu tuleme isegi kui vaja tund aega soita.
Väikese lapsega käimiseks kõige mugavam ja mitmekülgsem SPA.
Mulle meeldib Elamus Spa. Seal on suur valik erinevaid saunasid ja erinevaid basseine. Käisime esimest korda peale lasteala uuendamist. See ala meeldis ka väga.
Uus lasteala meeldis lapsele väga.
Mõnus lõõgastus, soovitan!
Seekord õnnestus ajaliselt SPA21+ külastada kui spa polnud veel ülerahvastatud.
Aitäh, tšilli, võimaluse eest lõõgastuda mõistliku hinnaga. Elamus spaa on suurepärane koht keha ja hinge lõõgastumiseks.
Väga meeldis
Hea
Mulle meeldib Elamusspaa. Hea asukoht, mõnusad saunad ja basseinid. Meeldib toiduvalik, mida on natuke tehtud ka tervislikumaks. Külastan ka edaspidi.
Meeldis väga!
Laupäeva õhtul, kui rahvast vähemaks jäi - oli väga chill :D
Kõik on suurepärane. Ostsin kogemata valed piletid. Ja kõik asjad laabusid suurepäraselt.
Mõnus, puhas, palju tegemist tervele perele ja sees on toiduhinnad väga mõistlikud
Väga tore ja mõnus keskus vaba aja veetmiseks. Soovitan kõikidele, eriti mulle meerdis see, et pärast rituaalist leilisaunas oli võimalus nautida puuvilju.
Väga hubane ja kift kujundus sauna rituaalid toredad, väga mõnus spa
Väga mõnus oli aastaid pole käinud ja nii rahulik kui soovid taieliku vaikust siis tõesti 21+ valida
Ootan uut korda.
Väga meeldib. TÄIESTI nuti ja sotsmeedia vaba päev. Keha ja meeled puhkasid. Isegi silmad nägid selgemalt. 8 tundi saunatada pole mingi probleem Teie spaas.
Tere. Käisime eile 14.03.2025 kallimaga. Meile väga meeldis. Oleme nagu uued inimesed peale Elamus spa külastust.
Töötajad väga sõbralikud ja liutorud väga ägedad!
Väga mõnus spa
Mõnus ja tore
Tore
Väga mõnus ja tore oli kõik. Osalesin lausa seitsmes saunarituaalis. Väga meeldis! Teenindus oli lahke ja sõbralik.
Hea koht spa mõnede nautimiseks Tallinnas
Ilus, puhas, hubane atmosfäär.
Väga mõnus spaa,oleks tahtnud kauemakski jääda. Super teenindajad leti taga ????
Olen väga rahul.
armastan vett????
Mulle väga meeldis kõik. Aitäh.
Soodne ja kvaliteetne teenus.
Teenindus on ülimalt muhe, saunad mõnusad ja saunarituaalid ägedad.
Oli väga meeldiv kogemus
Kõik super, õnneks rahvast vähe!
????????????
Väga meeldiv koht ajaveetmiseks.
Meeldis väga
vàga puhas, meeldiv, kaunis ja hubane interjöör
Oli mõnus
Olin meeldivalt üllatunud,et kõik nii puhas ja ilus peale remonti.Suur pluss ,et enam pole seda kemikaalihaisu,mis enne silmad kipitama ajas.Tulen jälle .
Iseteeninduskassas vautsheriga sisenemine kerge ja kiire.
Oli tore.
Mugav, soodne! Aitähh!
See oli kurb, et laste mõõt liutoru kasutamiseks on 120 cm, 1 lapselaps on suurem ja sai torudesse, teine kahjuks lühem ja ei saanud, ja ei saanud ka täiskasvanuga. Aga teised liulaskmiskohad olid väga titekad peaaegu 6 aastasele.
Suurepärane
Total relax!
See hind oli okei.
Väga mõnus elamus. Aitäh!
Olen väga rahul teenusega!
Kõik ok
Väga tore.Meeldiv personal.
Super koht puhkamiseks perega.
Spa osa võiks olla ka avatud varem kui kella 10st alles. Muidu väga äge koht igas vanuses inimestele. Soovitan kindlasti külastada ????
Ilus, mugav, soe! Soovitan!
Avar ja mitmekülgne päevaspaa, head toidud ja suupisted, hubane atmosfäär.
Hea, nagu ikka.
Supper positiivne üllatus, kena koht, palju toredaid saunasid ja supper toredad saunarituaalid????
Väga meeldiv meile väga meeldib see spa Eesti parim
Endiselt kõik väga mõnus!
Spa 21+ on väga mõnus koht lõõgastumiseks. Seal on palju erinevaid saunasid ning soojad basseinid ja mullivannid. Ennem seda ma arvasin, et ma lihtsalt pole "spa inimene", aga see koht muutis mu arvamust :D Kui hinnad oleksid sellised nagu Cilli see kord pakkus, käiksin vist iga nädal ;)
Tore ja lõbus koht lastele
Meile väga meeldib Mustamäe Elamus Spa, seal on puhas, mitmeid saunu, lastele palju tegevust, toidud ja kokteilid on maitsvad - ühesõnaga - super!
Meeldib, et Spa on avatud südaööni. Mulle meeldib kuum saun, ja ka teiste erinevate temperatuuridega saunad.
Vaga meeldis
kõik väga tore
Hea koht kus nautida ja olla
Jäime vága rahule. Eriti meelis šou afguss saunas. Ja muidugi rituaalid ka.
Tore
Väga tore koht ja väga positiivne kogemus.
Kõik on korras
Super
Väga mõnus, nagu alati.
Saunameiter Oliver super pluss, teeb igast rituaalist etenduse ja valdab suurepäraslt šamaani laulu. Mulle meeldis ja Oliverile palun kindlasti anda ka tagasiside
Suurepärane kogemus, kõik meeldis, oli mugav teenust kasutada, eriti meeldiv on piiramatu külastuse aeg. Miinuseid ei tuvastanud.
Mõnusalt hubane ja suurepärase teenindusega
Väga kena
Ma pühkasin fantastiline.
väga tore!
Super! Väga hea! Toit oli ka maitsev. Hommikuti on vähem rahvast. Saab mõnuleda.
Väga rahul
5+
Alati mõnus olla, palju valikuid ja kehale kasulik
Ok
Väga meeldis vesiaeroobika ekraani vahendusel, saab igal ajal sobivuse korral seda harrastada. Meistrivõistluste eel oli võimalus osa saada mitmest showst. Aitäh!
Väga äge oli!
Tänane kogemus oli suurepärane. Eriline tänu vastuvõtu leti teenindajale, meeldiv ja professionaalne teenindus. Tänan!
Mulle väga meeldis.
Käisin oma tütre perega, kes elavad Inglismaal. Meile kõigile oli see väga suur elamus. Suvel 3-aastaseks saav lapselaps, kes kartis varem vett, sai lastealas sõbraks veega ja nautis liumäel alla laskmist. Toitlustuse osas oli teenindus super! Aitäh!
Kõige parem spa Tallinnas soovitan kõigile mõbikord palju inimesi aga noh mis teha parem spa ju linnas ???❤️
Väga hea!!!
Super! Teine kordki tuleme!
Teenus toimib.
Suurepärane elamuskeskus igas vanuses külastajale, lisaks saunaetendused ??
Väga ilus ,puhas ,avar - laia valikuga spa. Mulle väga meeldisid erinevad saunad ja mullivann. Hommiku poole oli väga rahulik olla ja vähe rahvast sai kõike kasutada ja avastada. Sünnipäev läks korda ,oli väga tore päev nautisime elukaaslasega. ??
A beautiful place, peaceful and clean ! Food is good. ? stuff members are wonderful - customer service at the top! Even though I got a fine for parking, they said to bring the paper and they’d sort it out.
Väga meeldis
Väga mõnus koht
Rituaalid tõmbavad olukorra välja
Ruumid ja rajad on ilusad, toidud maitsvad, teenindus kiire ja meeldiv. Kõik läks väga hästi. Aitäh!
Minu külastus Mustamäe Elamus Spaasse sõpradega Hiljuti käisin koos oma sõpradega Mustamäe Elamus Spaas ning see oli väga meeldejääv kogemus. Ootasime seda päeva juba pikalt, sest tahtsime pärast kooli ja trenne veidi lõõgastuda ning koos aega veeta. Kui kohale jõudsime, avaldas spaakeskus kohe muljet oma moodsa välimuse ja suure territooriumiga. Pärast riietusruumidesse minekut suundusime kohe veekeskusesse. Seal oli palju erinevaid basseine, mullivanne ja saunu. Kõige rohkem meeldisid meile erinevad liutorud, kus saime mitu korda järjest alla lasta. Mõned liutorud olid kiired ja põnevad, teised aga pikemad ning rahulikumad. Veetsime palju aega ka lainete basseinis, kus oli lõbus koos sõpradega ujuda ja lainetes hüpata. Mullivannides saime vahepeal puhata ning lihtsalt juttu rääkida. Spaas oli väga mõnus atmosfäär ning kõik tundsid end hästi. Külastasime ka mitmeid saunu. Mõned saunad olid väga kuumad, teised aga leebema temperatuuriga. Huvitav oli proovida erinevaid saunatüüpe ja võrrelda nende eripärasid. Pärast sauna oli värskendav minna jahedamasse basseini või duši alla. Päeva jooksul tegime palju nalja, rääkisime juttu ja veetsime kvaliteetaega koos. Kõige tähtsam ei olnudki ainult atraktsioonid, vaid võimalus sõpradega koos olla ja uusi mälestusi luua. Aeg möödus väga kiiresti ning enne kui arugi saime, oli juba aeg koju minna. Kokkuvõttes oli Mustamäe Elamus Spa külastus väga lõbus, lõõgastav ja meeldejääv. Sain veeta suurepärase päeva oma sõpradega ning kogeda palju põnevaid tegevusi. Kindlasti sooviksin sinna tulevikus veel tagasi minna.
Soovitan.
Väga viisakas koht ning teenindus väga hea.
Mõnus koht molutamiseks, hinge ja ihu hellitamiseks.
Jäin väga rahule
Käisin koos sõbradega ning oli väga tore meelelahutus. Kindlasti igat seda senti sellest 15€ väärt!!
Mõnus lõõgastimis koht
Väga lahe spaa
Seal oli väga mõnus olla
7 tundi 4 lapsega
Väga Tore Koht!
Suurepärane
Väga hea koht kuhu perekonnaga tulla!!
Suurepärane on alati!
Kogemus oli mega
Väga hea teenindus ning kindlasti külastab uuesti
Väga mõnusad saunad, basseinid ja mullivannid. Saime ja 2 rituaali (vihtlemise ja shea või), jäime väga rahule! Pole kunagi üheski spas veetnud aefa 6 tundi.
super
Mulle väga meeldib elamusspa21+.Jaks se oli esimene kogemus. Seal oli vaikne ja mugav.Melle meeldib vel, seal andsid rätiku ja hommikumantli
Kõik oli super!
Väga rahul. Väga ilus ja tore spa. Rõõmsameelsed teenindajad. Supper head ja ilusad kokteilid.
Väga hea, rahulik, mugav koht, et ennast välja puhata
Parim Spa Tallinnas, vbl kogu Eestis. Loodan, et nad suudavad oma taset hoida.
Alati tore. Mõnus, mugav. Kõik vajalik olemas :)
Parim spa Eestis!!!
Elamus Spa on tõesti kõige parem spa ja seal on alati midagi uuendatud-parendatud. Seekord käisin ka pubi poolel ja sõin suppi, hea võimalus
Kõik on tore. Eriti meeldisid liumäed lapselapsele.
Väga meeldiv ja lõõgastav õhtu, hea teenindus, toredad saunarituaalid.
Kõik oli super
Naudin üxinda ta hetke seal
Saunarituaal oli väga äge! Komplimendid Karlile??
Muidu tore aga saunades liiga tugevad lõhmad
Kõik meeldis
Teenindus oli vastutulelik ja sõbralik. Olen spaad kiitnud mitmele sõbrale ja nad on ka seda juba ka külastanud. Lootsime, et paadisaun on juba avatud, aga ei olnud. Aga külastame teid ka edaspidi. Mõnusad on mullivannid. Eriti meeldivad Tätte-, aroomi- ja soolasaun. Väga hea on ka, et dušširuumis on saun.
Mulle meeldis väga. Täielik lõõgastus.
Kavatsesin olla 3 tundi, kuid lõpuks olin 6 ja kogu aeg oli midagi avastada ning olin emotsioonide jahist sõltuvuses. Üks paremaid kohti puhkepäeva veetmiseks.
Kõige parem ja luksuslikum spaakogemus mu elus. Sõprade seltskond ja saunarituaalid lisasid punkte.
Suurepärane koht lõõgastumiseks! Veetsime perega imelise päeva. Tuleme kindlasti veel ja veel tagasi!
väga hea saunade valik, suurepärane ujula; lisaks meeldis paindlik ajalimiit-ei pidanud kiirustama väljumisega ega kella jälgima; kindlasti soovin korrata
Super!!!
Mullle väga meeldiv seal ķõike
Super!!!
Väga ilus ja mõnus koht lõõgastumiseks.
Väga mõnus kogemus ja palju häid võimalusi. Ideaalne puhkuseks ja lõbusaks nautimiseks.
Äge! Meeldis väga!
Super
Olen väga rahul! Aitäh!
Mulle väga meeldis lõõgastuda Elamus Spa 21+s. Kiidan interjööri ja hubasust. Osalesin saunarituaalides Aufgussi saunas, showd olid ülilahedad. Teenindajad toredad, kiired, sõbralikud. Külastan kindlasti seda kohta veel.
Olen väga rahul. Interjöör ja tausta muusika on rahustav.
Tänan, väga meeldis ja olen rahul.
Kõik oli OK! Kui midagi paremaks teha, siis Chilli.ee keskkonnast ostetud vaucheril on liiga palju infot, mis viib segadusse. Et kui ostad 49€ eest paketi, siis seletuses võiks olla ainult sellele hinnatasemele mõeldud hüved (eraldi hinna sees ja eraldi lisatasu eest). Päikest! Aivar.
tiptop
Väga hea
Super hubane atmosfäär, mitmekesine saunavalik ja saunarituaalid - ülimõnus! Olen käinud varem ja lähen veel.
Väga äge, mõnus
kõik ok
Elamus Spa on meie pere lemmik! Vanematele hea sauna valik, lastele torud ja mõnus lasteala ja toit on samuti väga hea!
Hetkel lähen alles ostu realiseerima, aga olles ka varem chilli kaudu teenust ostnud ja olles väga rahul Elamus Spa pakettidega siis kiidan väga kohta ning soovitan soodustusi kasutada.
Väga tore, kuinon vewl häid pakkumisi siia kindlasti kasutan.
Oli väga tore. Nii lastel kui ka täiskasvanutel oli tegevust küllaga. Lasteala oli väga huvitavalt tehtud, nagu džungel (linnupesad jne). Spale lisasid vürtsi saunarituaalid. Osad olid nagu täitsa show omaette. Tore, et Kaupo sai miljonäriks :)
Väga tore ja lõõgastav!
Saunad on väga mõnusad.
Super
Super
Suurepärane!
Põrandaid tõmmati küll ilusasti tihti kuivemaks aga naiste WC põrand ujus kogu viibitud 5 tunni vältel. Ettepanek : tore oleks mõni amps puuvilju juures saada ( nagu Viimsi 18+Spas)
Väga lahe oli
Parim Spa
Väga tore ja lõõgastav elamus
Sobib
Väga tore, lastele meeldis
Mõnus ja väga super
Jäime väga rahule
Super!
Oli tore, uued rajad.
Ilus ja puhas koht. Hea teenindus.
Väga mõnus. Lihtne osta ja soodne.
Uus pardirinna salat on võrratu!
Kõik oli vastas ootustele.
Olen varem ka käinud ja minule meeldib ning ikka külastan .Väga armas koht .
Parim spa!
Tore oli
Mõnus lõõgastav olemine. Täna oli kahjuks mullivannis külm vesi.
Vägev ja kompaktne spa kompleks. Mõned saunarituaalid olid natukene lõdvad, aga igatepidi tore külastus.
Saun oli vahepeal välimuselt uuenenud, väga meeldis.
Äge!
Mulle väga meeldib teie spaa, aga mis kõige rohkem häirib, on basseini kasutamise pakkumise muudatused. Varem said vautšerid sisse kuni kella 15-ni, siis kuni kella 14-ni ja nüüd kuni kella 13-ni. Varsti pole enam mõtet sinu juurde tulla; pean teisi otsima. Kahju, sest sinu oma on väga mõnus ja hubane.
5+
Spa rohkem ikkagi mitme inimesega ettevõtmine. Üksinda minnes peale saunade külastuste ei oskagi otseselt midagi teha. Sellegi poolest oli kvaliteetne klienditeenindus ja kogemus.
Suurepäraselt
Uuenenud lasteala on väga ilus! Argipäeval enne lõunat oli piisavalt ruumi ja privaatsust. Rätikud võiksid olla piletihinna sees.
Kõik on super! Altäh!!!
Imeline koht sünnipäeva pidamiseks.
Väga okei.super
SUPER
Olen kõigera rahul.❤️
Vaga hea!
Väga super teenindus, söögid on väga head, saunad veelgi paremad ♥️
Väga mugav ja kindlasti kasutan veel!
Hubane, mõnus disain, palju erinevaid, võimalusi, meeldiv teenindus. Aitäh!
Suurepärane
Väga rahul olen.Kasutan edaspidigi seda teenusepakkujat koos chilli soodsa pakkumisega.
Mulle meeldib ja soovitan ka teistele.
Super mõnus koht lõõgastumiseks.
Vaga meeldib
Kõik oli väga hea!
Väga ok oli, esmakordselt osalesin ka ühel saunarituaalil - väga mõnus! Aga mudasaunas võiks küll helilinti vahetada, see nn mereäärne lindude kisa on häiriv, sest meenutab pigem mingit kilgilaulu ja käib kõrvadele. Pigem peaks seal ju mingi rahulik muusika olema, kasvõi vaalade laul vms.
Käisin koos lastelastega ja me kõik nautisime väga. Nii vett sauna toitu kui õhkkonda
Aitäh, mõnus oli! Tore, et selliseid pakkumisi on, muidu pensionärina polekski võimalik tulla, liiga kallis. Head pühade teist päeva! Rahu ja päikest! Juta
mulle meeldivad saunad ja kõik on hästi
Järgmise korrani?
Lastele meeldis väga ja oli tore
Võiks olla soodus pakkumine 10 korra kaart.
Kõik on väga hea. Puhas,mugav ja kõik töötab.Käisin tööpäeval,rahvast oli vähe.
Mõnus, nagu alati!
Kõik oli super! Tänan puhkuse eest!)
Kõik oli nii ilus,mõnus koht lõõgastumiseks,aja maha võtmiseks.Teenindajad sõbralikud,abivalmid.Väga meeldis.Kindlasti tulen veel mõnulema.Aitäh Teile!
Täitsa mõnus oli, väga meeldis muda.
kõik OK. Ujulas võiksid vesivõimlejad teha omi harjutusi ühes ujumisrajas terves ulatuses, mitte ujula radade lõpus kogu radade alas. Selliselt ei ole võmalik harrastusujujatel kogu ujula pikkust kasutada ja pool basseini eespoolt on tühi.
Arvan, et parim spa Tallinnas.
Väga mõnus!!!Kindlasti külastanveel.
Hirmus palju rahvast
Väga mõnus olemine. Erinevad saunad aitavad mõnusalt lõõgastuda.
Tore koht, palju erinevaid saunasid. Lastealal ehmatas last suur ämber mis veega täitudes kallutab vee suure müraga välja.
Väga, väga meeldib seal puhata ???
Kõik oli jätkuvalt hea.
Väga mõnus! Soovitan!
Kõik ok, kuid oht liigsele rahvamassile tuntav. Ări on mõistetav, kuid liiga palju rahvast, siis ei ole kellelgi enam privaatsust. Viimasel külastusel näit. kohvik ülerahvastatud, leti juures järjekord juba istuvate klientide seljas.
Väga hea koht!
Kõik oli väga tore, aga föön riietusruumis oli aeglane ja halva kvaliteediga, juukseid täiesti kuivaks ei saanudki.
Ei meeldinud. Seepi ei olnud, mett soola ei lisanud, muusikat eukalupt-saunas polnud ka. Liiga palju inimest… tekkis olukord, et mõned inimesed ootasid järjekorras vaba kappi. Halb reede kogemus.
Vinge SPA. Soovitan.
Minu sünnipäev pereringis oli väga elamuslik. Eriti kiidan vastuvõtu leti töötajat!
Suured tänud kogu tiimile. AITÄH
Super!
Olen ostnud chilli läbi Kokku 8 piletit.... Kes minuga on käinud või Kellele kinkinud.. Kõgile väga meeldinud Rahu,vaikus,hea teenindus..
väga meeldib,aga liiga palju rahvast.Hea aeg on hommikul kohe
Väga mõnus lõõgastus , kindlasti külastame uuesti
Väga meeldis. Mõnus interjöör
SUPER
väga mõnus, uus suur saun oli väga hea ja saunameister Ksenja tubli
Suurepärane spa, soovitan!
Selle kupongiga on sissepääs tõesti soodsam kui kassas. Aga jarjekorras tuleb ikka seista!
Väga tore oli
Väga tore ja uhke !
Hullult Syper SPA Keskus- tänu Kuule ja tagasi kolm korda :) Olge terved :)
Kassas teenindati kiiresti vaatamata rahvarohkusele- oli palju lapsi ja väjumisel ei töötanud väravasüsteem. Eriti meeldiv oli õhtu lõpuks, et mul jäi tähelepanuta parkimise registreerimine, sest oli rahvatohke ja sebimine, liikusin oma rätiku ja mantliga võimalikult ruttu riietusruumi, kuigi olin parkimiskella fikseerinud. Õhtul ootas ebameeldiv üllatus trahvikviitungi näol. Läksin tagasi kassase ja selgitasin olukorda, noormees oli mõistev- oli ju arusaadav märgade juuste tõttu, et ma olin äsja spaast tulnud, mitte suvaline parkija, trahvi ta tühistas, järgmine kord pean kindlasti meeles. Minule on nüüd üks jõulukingitus käes, soovin kogu spaa kollektiivile töist, aga ikka meeldivat jõuluaga ja aastavahetust!
Koht spa-tamiseks hea, saunad mõnusad ja baarist saab ka kõhutäidet. Kohapeal hoopis odavamad hinnad, kui siin Chilli pakkumises (ei ole 335 eurost hinda 10 korra piletile, soodustanud vaid 142)
Hea koht mitmete erinevate spaade ja saunadega. Kahjuks inimesi oli palju.
Vaga meldis
Meeldib
Väga meeldiv koht, lisaks uuele lastealale on seal ka uus äge saun uue ägeda rituaaliga.
Väga hea keskus ja hea pakkumine, tänud !
Mulle meeldib väga Mustamäe Elamus Spas käia!
Mulle ja mu perele meeldib seal väga käia
Spa oli suur ja vaheldusrikas. Sai nautida nii rahulikke saunasid kui ka meeleolukat baariala. Siiski oli veidi lärmakama kui oleksin lootnud.
Ikka kalli võitu!
Mõnus, oivaline ning värskendav
Mõnus koht saunatamiseks.
Siiani väga hea koht.
Best of the best!
Oli meeldiv üllatus et Spaas on vahepaeal uuendusi tehtud,iśisustuse osas. Tundub palju hubasem. Ilusat sügist!
Meeldis, oli palju rahvast, kuid igale oli ruumi, mulli ja auru.
Alati rahul!
Väga meeldib see teenus
Puhas ja lõõgastav.
Teie teenindaja leidis ülesse minu “internetiavarustesse” kadunud vautšerid. Olen Juliale südamest tänulik ?
Väga meeldib, korra kuus ikka külastan ja siis kohe 4-5 tundi:))
meeldib mulle väga
Väga hea lõõgastumas käia.
Väga tore ja ilus koht...aga tükati väga palju rahvast...Peab valima aega...Aitäh! Edu edaspidiseks!
Kõik oli super, soovitan sõbrale ka.
Fantastiline elamus! Suurepärased rituaalid, väga hästi läbi viidud! Kõik oli super! Ülivõrdes kiiduavaldused!
Igati rahul pakutavate teenustega.
Väga hea Spa, hea teenindus, head saunad.
Väga mõnus, nagu teises maailmas;))
Väga väga,väga meeldis.Käisin esimest korda ja kõik oli lihtsalt super lux. Tulen kindlasti uuesti. ?Aitähh? Maile
Väga hea lõõgastav koht
Gut sehr gut!!!!!
Saunad igale maitsele, mitu erinevat "vesimassaazi", suur pesuruum ja garderoob - kõik on OK.
Meeldiv kogemus korduvalt.
Kõik meeldis üldiselt. Ka parima tahtmise korral pole millegi üle nuriseda.
Hea tase
Väga hea on see et pole ajapiirangut ! Super elamus - täielik lõõgastus, ei pidanud vahtima kella:)
Väga rahul ?
Alati lahe elamus
Alati väga lõõgastav kogemus. Eriti meeldib Spa 21+ hubane keskkond, erinev (kuid rahustav) muusika igas saunas/ruumis ning väga maitsvad toidud ja joogid.
Mina olen väga rahul. Olen spaad aastaid külastanud ja külastan ka edaspidi.
Ennelõunat on nii mõnusalt vähe rahvast ja saunad ägedalt kuumad. Soovitan
super 5++
Väga mõnus päev puhkuseks. Palju erinevaid saunasid, hea toit, mõnusad saunarituaalid.
Suurepärane koht lõõgastumiseks ja mõnus ujula - aitäh!
5+
Mõnus ja hubane koht
Puhas kuld koht Mustakal ja eepiliselt head rituaalid! Saab alati tervise korda kui nädalavahyetus on pikale veninud :D püsiklient Jaanus
Mõnus?
Väga tore kogemus, soovitan teistelegi! Sauna valikud-super lahe!
tore koht, sain lõdvestus ja buster edasi tööd teha
Soovitan kõigile.
See on Minu lemmik SPa Tallinnas.
väga hubane ja mõnus koht.
Väga meeldisid rituaalid
Külastasid peaaegu täisealised lapsed, neile väga meeldis.
Olin varem saunakeskuses Elamus Spa's käinud, kuid SPAs21+ olin täna esimene kord
väga meeldiv
Käisin spasse tütraga, kõik meeldis meile. Soovitan ka teistele.
Super
Püsiklientidele ehk spa fännidele võiks veelgi paremaid pakkumisi olla :)
Kõik ok
SPA21+ külastades saunalina ja hommikumantlil võiks mingi eraldusmärk olla. Keegi oli minu kasutuses olnud hommikumantli kogemata ära võtnud seinal oleva konksu pealt. Piinlik oli võtta kellegi teise hommikumantli asemele.
Eile oli basseini äär väga must, äkki aitaks pesu, muidu norm!
Kohati oli kitsas. Rahvast oli minu jaoks palju aga saunasid oli piisavalt. Tundsin puudust infrapuna-saunast. Aga tegelikult oli ju mõnus!
Nagu alati, kõrgel tasemel!!! Tulen lastega veel, veel ja veel!!!
Väga hea kogemus igal ajal.
Parim spa parima personaaliga
Kõik oli sujuv ja hubane
Oli tore, natuke ülerahvastatud.
Supper
Väga mõnus puhkus.
Väga hea Spa. Soovitan.
Väga mõnus ja soe oli!
Teenus on jätkuvalt väga kvaliteetne. Ulula ja spa on puhtad ja mugavad kasutada. Olen rahul, et saab spa-d külastada ka veidi soodsama hinnaga.
Väga ladus klienditeenindus - Chilli saadetud ostukupongi lisa (pdf) miskipärast ei avanenud mobiilis , teenindaja leidis, et saadan e-posti talle, avas pdf ja andis lubas spa-sse. Väga meeldiv teenindus.
jah väga tore
Väga meeldiv spa , palju saunu ja lastel erinevaid tegevusi☺️
Väga mõnus koht perega aja veetmiseks. Lastele meeldisid eelkõige liutorud, täiskasvanutele äge saunaetendus suures saunas.
Väga lahe koht.Soovitan kõigile tuttavatele.
Kōik meldis super jain rahuöe ja soovin teistele ka sijä tulla
Head saunad, piiramatu ajakasutus.
Kõik OK!
Super uuendus lastealal!
Väga positiivne ja meeldiv kogemus!
Hea pakkumine, mis paraku on toonud spaasse liiva palju rahvast! Aga mis teha, tuleb leppida ?
Kõik oli hästi-
Olen väga rahul , väga kohe meeldis, tänan,et teil on head pakkumised.
Kuigi ma ei ole püsiklient, vaid 10-korra kaartide kasutaja (abikaasa muretses õhtupooliku sisustamiseks 10-korra kaardi) olen korduvalt nautinud seda ilu, mida pakuvad stiilselt sisustatud saunad, üldruumid, mõnus muusika jne. ja seda kõike alates Mustamäe Elamus Keskuse avamisest alates. Tore on näha, kuidas hoolitsetakse puhtuse ja korra eest. Suur tänu.
Väga mõnus oli! ? Aitäh, et olete muusika vaiksemaks keeranud ja tore, et vähemalt ühes saunas kuuleb ka klassikalist muusikat.
Peale väikest pausi külastasin jälle Elamus SPA. Lasteala muudatus on vahva. Tore, et Tarkade Kivi on endise headuses.
Super koht, hea kõigest eemale saada
Alari tore koht puhkamseks
Mõnusad saunad
Super
super
Puhas ja ilus.
Suurepärane! Kõik saunad väga head ja vesi väga soe??? Kindlasti veel tuleksin!
Tore kogemus jälle. Kahjuks sai päev vale valitud ning ootejärjekord oli pikk. Enne pühi ja vaheajal pole soovitatud kui tahad rahulikult käia.
Olen varem käinud Mustamäe Elamus SPAs. 21+ osas esimest korda ja väga meeldis. Super teenindus baaris, kõik oli väga puhas, saunavalik väga hea. Eriti meeldis roosisaun, turbasuitsusaun, võlusaun ja mudasaun.
Nice, joogi hind võiks olla mõistlikum
Kõik oli super!!! Miinus üks ainuke- liiga palju rahvast ja me ei mahtunud sauna rituaalidele
Mõnus nagu alati?
Kellad seintel võiksid suured ja selged olla, et kergesti aega lugeda.
Väga hea oli.
Kõik super,vaid 1 pretensioon-peaaegu täis pokaal lihtsalt oli ära koristatud ,kuigi riuded,mantel olid ka seal☹️v pettumus
head saunad, mõnus muusika, soe vesi...kõik lõõgastumiseks suurepärane
Kohati ülerahvastatud.
Kõik meeldib ?
Meeldib. vahel puhub külm tuul kohviku koridoris
Leilisauna keris on nõrk selle suure ruumi jaoks. Leilisauna muusika võiks veidi mahedam olla kui madala häälega jorisev mees. Muidu nii enamvähem :)
Super super!!! Olin spas 7 tundi! Suurepärane päev!!!
Ülimõnus koht, saime suurepärase elamuse. Soovitan soojalt, Eestis kõige ägedam Spa.
Väga meeldis, saab olla nii üksinda kui perega ja lastega, tegevust on kõikidele?
tavahind on liiga kallis. Meile meeldis,et on voimalik soodsama hinnaga voucheriga kulastada. Aitah chilli.
Meile väga meeldib!
Väga meeldis! Suur saunate valik, väga hea lasteala. Lai toiduvalik hea hinnaga.
Alati super!
Suurepärane koht, lähen sinna kindlasti veel
suurepärane
Seal on see kõige parem et ei ole ajapiirangut
Mugav ja odavam, tänan!
Väga hubane keskkond, pakkus palju avastamisrõõmu. Tõeline meelerahu meka. Meeldisid erinevad rituaalid.
super kogemus
Käisin oma emaga, ta pole elu sees sellistes kohtades käinud. Lihtsalt pole sellise tasemega kohti varem olnud. Väga kõrgelt hindan võimaluse andmise eest ka pensionäridele ja väikese sissetulekuga inimestele, et ka need saavad end kasvõi mõnikord inimesena tunda. Tänud! õ
Mulle meeldib seda teenust kasutada.
Kõik oli super.
uskumatu ???
Väga mõnus ainult kui tahtsid saunarituaalidel osaleda just tipp hetkel siis ei saanud kuna rahvast on siis palju ja saunad ei ole nii suured.
Hubane ülemine kohvikuosa!
Meelib
Kõik meeldis nagu alati. Ainus mis häiris oli ebakvaliteetne föön...ka teised kliendid kurtsid,et töötab halvasti. Tänud!
Parim spa, parimad saunameistrid ja saunarituaalid
Külastasime 03.08.2023. Rituaalid olid fantastilised! Kella 22:00-ne rituaal oli tõeliselt lõõgastav ja meeldiv. Aitäh!
Mulle väga meeldib see keskkond. Ka teenindus on paremaks muutunud. Tänan.
Oli hea! Kuid liiga palju inimesi selle väikse koha jaoks.
Super!
Meeldib, et palju erinevaid saunasid. Naiste riietusruumis vähe nagisid, polnudki enne kuskile asju riputada, kui üks inimene ära läks.
Meeldivaks üllatuseks oli uus Roosiaia saun!
Parim kiirpuhkus hallis eestimaa talves
Soe ja meeldiv kliima, vaheldusrikas ja põnev ruum. Uuendused on head. Hea teenindus.
Väga meeldib
Super nagu alati ja meeldivad rituaalid, ning uued torud ka nüüd lahedad
Kõik on OK !
Rahul.Kõik oli ok.
Kõik sobis. Aitäh.
Sin saab korralikult puhata, väga head saunarituaalid. Suur pluss et ei pea aja pärast muretseda
Mulle ei meeldi teenusepakkuja puhul see, et see telefoni nr , mis on neil pakutud, seal ei võta keegi kunagi vastu . Mul oli vaja tühistada ost ja ma ei saanud kontakti teenusepakkujaga. Kui teate, et nr ei toimi,siis pole vaja klienti petta.
Mõnus kodulähedane koht lõõgastumiseks
mulle meldib
Väga ilus koht! Romantiline ka
Suurepärane saunakompleks, väga vahvad leilirituaalid
Kõik oli OK.
Meeldis
Super, meeldivad rituaalid, vesiaeroobika, hea toit ja üleüldiselt mõnus!
Väga lahe õhtu sai
Elamus spa on parim. Üllatusime uute saunade üle. Väga hea teenindus.
Super
SAUNAVANA SUPPER!
Спасибо, всё хорошо
Суппер, очень хорошие услуги, всё хорошо.
После очередного посещения Н2О в Ростове на Дону 4 балла для Эстонии 5 баллов.
Все супер
Обслуживание отличное,
Посещение СПА прошло превосходно! Буду продолжать заплывы и пропарки.
все классно!
Всё очень понравилось
Периодически пользуюсь Вашими предложениями.Мне это нравится. Ваучеры в СПА беру уже не первый раз. Хожу с удовольствием.
Всё было супер! Мы были в Спа 21+. Самое главное для нас, что не было детей и ни кто не прыгал в воду. Но есть один не большой минус, который мы пережили ? Грязевую глину принесли после 14.30. А мы уходили в 15.20 уже. Поэтому этим мы насладились только 5 минут ? Ещё было бы не плохо поставить функцию чаевых девочкам в баре. Чтоб каждый желающий мог оставить им чаевые которые они бы 100% получили ? К примеру табличку, что каждый может к своему счёту добавить любую сумму чаевых, которую гость сам пожелает ?
Всё прекрасно! Персонал вежливый,чисто и интересно. Спасибо.
Elamus Spa хорошее место для отдыха
Огромное удовольствие получили во время презентации горячей сауны с вениками, которую проводили Александр и Андрей. Молодцы ребята, с душой попарили и со знанием дела !
мне очень нравится
Аболденное место,люблю в этот Спа захаживать,рекомкндую. Особенно,что мне лично нравится нету ограничении по времени и ритуалы в цене❤️
Большая территория комплекса: басейны, джакузи, сауны. Свободного места достаточно для комфортного отдыха, даже при большом количестве людей.
Очень нравится.Рекомендую!!!
Отлично
Все отлично , удобно и с маленьким ребенком и для родителей в 21+
Ходить можно только на неделе или когда на улице жарко,потому что в это время мало народу,а в выходные или в праздники как селёдки в банке и это при цене 45 евро на человека,я думаю надо делать ограничения по количеству людей, все шкафчики которые там есть уменьшить как минимум на треть,но ясно что никто этого делать не будет,это бизнес,так что надо ловить удачный момент чтобы реально отдахнуть.
Очень ,все ноавитснравится ,ретуалы ,выход на улицу,
Всё очень нравится!
Все понравилось, только некоторые бани были совсем холодные (турецкая например)
Отлично!
все супер
Хороший спа. Много бань,мест отдыха. Все нравится отличный ,вежливый персонал .быстрый и профессиональный
Супер
Очень здорово !
Всё понравилось, спасибо! Очень вкусный бургер ?
Все отлично, но на баре девочки не справляются с количеством заказов напитков. В коктейлях очень много льда, по напиткам минус (для цены 9,50 коктейль весь и до льда)
Отличное место, чтобы отдохнуть и расслабиться. Отличный комплекс бань и бассейнов на любой вкус. Персонал приветливый и доброжелательный. Рекомендую всем, кто хочет забыть о проблемах и сбросить накопившуюся усталость.
Все очень продумано и отлично организованно
Мне всё понравилось
Спасибо большое. Мы в восторге.
Очень понравилось. Буду рекомендовать друзьям!! И еще прийду обязательно.
Очень понравилось. От души
Здравствуйте. На террасе покрытой льдом очень скользко. Я поскользнулся два раза и один раз упала очень сильно ударившсь. Необходимо выставить предупреждающие знаки. С уважением. Инеса Литовченко.
ТОП
Очень нравится и часто ходим... ждём ещё ваши скидки ,ваучеры на спа.
СУПЕР
Была в спа21+. Понравилось. Довольно тихо и чистенько. Есть питьевая вода. Хотелось бы написать какие то указатели, чтобы посетители не открывали двери бань без особой надобность. Можно же сначало заглянуть через стекло есть там места или нет, а не напускать воздуха. Показалось странным то, что вода в бассейне с белыми камешками( +8) теплее чем в холодном (+12) бассейне у бани в 100 .градусов. Это пожалуй единственная странность. А так всё понравилось. ..
Оценка ОТЛИЧНО
Можно было бы и подешевле сделать акции
Ходили 29.03. В целом все понравилось, но обслуживание на баре в 21+ оставляет желать лучшего(парни молодцы, а вот девушка со светлыми волосам, явно не желает работать с клиентами)
При любой возможности я всегда посещаю спа центр. Спасибо
Первый раз покупала билет через приложение. Всё прошло очень хорошо . Быстро,понятно, просто. Времени заняло буквально 3 минуты, никаких очередей .Придя в заведение, плюс ещё 2 минуты времени. Сканируешь qr-код, получаешь свой браслетик ,и вау. Ты уже наслаждаешься процедурами Спа .Спасибо за предоставленный сервис.
Мне очень нравится этот водный центр. Здесь есть всё для счастья, отдыха для души и тела! Всем советую. Обновлённый детский уголок приятно порадовал своим дизайном, горками и впечатлениями.
Отличная работа! Всё быстро и чётко, мне очень нравится!
Очинь хорошая спа мне понравилась и вернусь не один ещо рас.
Каждый раз , когда прихожу в elamus spa,очень довольна.и летом приходила и зимой всегда прекрасно.
Очень понравилось:современный дизайн, хорошее обслуживание, разнообразные сауны. Рекомендую
Ходили небольшой компанией,правда очень много посетителей было,но всё понравилось!
Всё отлично!!
были до обновления. тогда не произвело впечатление. Сейчас это суперское времепревождение. хочу обратно!
Очень приятная атмосфера. Чисто. Разные развлечения. Вкусная еда
Mulle väga meeldib, vapustavad saunad, imeline atmosfäär. Очень нравится, потрясающие бани, замечательная атмосфера
Отличный спа, за отличную цену! Всегда радуют сервисом, чистотой, интересными банными ритуалами и вкусной кухней. В общем всем рекомендую!
Понравилось. но в женской раздевалке можно добавить еще хотя бы 1 фен.
Лучший спа !
интерьер стал еще более уютным! благодарим. баня и бочка на улице - прям особый колорит! рекомендуем к посещению настоятельно!
Как всегда супер! Ходим сами и всех своих гостей из разных стран обязательно продим в Elamus spa! Все в восторге, особенно наши американцы из Лас Вегаса ( у них там есть все, но таких спа, как Elamus 21+ НЕТ!!! Спасибо вам!!!
Лучшее СПА в Таллинне. ???? Являюсь клиентом с 2017года,с первого дня открытия!!!???????? Хожу каждую среду???? Советую всем своим знакомым!????????????
Идеальная обстановка и красота
Было круто. Расслабились, отдохнули и вышли свежими
Всё очень понравилось!!!
спасибо, мне понравилось
это очень хороший отдых, а если с компанией, то можно быть весь день!
Все было хорошо. Только мало где можно полежать на лежаках. Пока мы заказывали еду в баре, наши полотенца и халат выкинули другие посетители и сказали нечего здесь лежать
Супер, спасибо
самый хороший спа в Таллинне но грязновато.
Пользуюсь давно,можно экономить.
Всё очень понравилось спасибо. Главное что очень дружелюбно.
Очень хорошо.
Замечательное место , чтоб провести время с друзьями. Были в 21+ Очень уютно , комфортно , красиво! Придём обязательно ещё не один раз ???
Все супер, спасибо ?
Много места,чисто, красиво и хлоркой не пахнет.
Всё хорошо,только тесновато.Много народу одновременно.?
Хорошо.
Очень хорошо
C удовольствием бы купила такой же пакет, по данной цене ещё несколько раз. Ранее уже пользовались подобными пакетами.
Спасибо, все понравилось
Mulle väga meeldib teie asutus! Ma saan alati rõõmu ja täielikku taastumist. Tahaksin ära märkida töötajate tööd vastuvõtus ja kohvikus (ma ei tea nende nimesid, aga tegemist on noorte inimestega), nad on väga sõbralikud ja abivalmid ning ma tunnen kliendist hoolimist, mis on väga kena. Mulle väga meeldivad rituaalid, samuti saunameistrite töö. Viimasel ajal olen märganud, et rituaalid on muutunud rahvarohkeks, mistõttu soovitan rituaale teha korraga kahes väikeses saunas, et kõik saaksid rituaale nautida. Soovin teile jätkuvat õitsengut ja jään ootama lasteala avamist. Очень нравится ваше заведение! Всегда получаю удовольствие и полноценное восстановление. Хочется отметить работу персонала на регистратуре и в кафе (не знаю имен, но это молодые люди), очень приветливы и доброжелательны помогают и чувствуется забота о клиенте, что очень приятно. Очень нравятся ритуалы, а также работа мастеров сауны. В последнее время замечаю, что в на ритуалах стало тесно, поэтому предлагаю делать ритуалы одновременно в двух маленьких саунах, чтобы все желающие могли насладится ритуалами. Желаю дальнейшего процветания, с нетерпением жду открытия детской зоны.
Все отлично! Спасибо!
Великолепно отдохнули, благодарим желаем процветания!
Я всем очень довольна. Благодарю Вас за представленные мне - пожилому человеку (9 ноября 2024 г мне исполнится 78 лет) такие положительные эмоции. Удачи Вам в Вашей работе
Все ок ,спасибо
Очень хорошо отдохнули, замечательный сервис. Рекомендуем всем желающим.
Замечательно. Рекомендую.
Отлично провели время с семьей.
Всё чётко, услуга такая и есть, как о ней заявлено в предложении! Очень понравилось.
Жаль ,что теперь вместо 10-разового (165.-) надо покупать одноразовые по 15.- (выгоднее ,но не удобно). Продумайте пожалуйста , почему бы не за 150.-
Очень хорошо, если хотите расслабиться, только ELAMUS SPA+21, 9 разных саун, массажи, банные ритуалы, если не хотите присоединяться ко всем, можно заказать индивидуально или с компанией, бассейн, джакузи, кафе , бесплатный вход в детскую зону ELAMUS SPA (еще 10 саун, водные аттракционы и т.д.). Приезжаю специально из Риги Very good if you want to relax, only ELAMUS SPA+21, 9 different saunas, sauna, massages, bath rituals, if you don’t want to join everyone, you can order individually or with a group, swimming pool, jacuzzi, cafe, free entry to the ELAMUS children’s area SPA (10 more saunas, water attractions, etc.). I came specially from Riga Ļoti labi, ja vēlies atpūsties, tikai ELAMUS SPA+21, 9 dažādas pirtis, sauna, masāžas, pirts rituāli, ja nevēlies pievienoties visiem, var pasūtīt individuāli vai ar grupu, baseins, džakuzi, kafejnīca , bezmaksas ieeja ELAMUS bērnu zonas SPA (vēl 10 pirtis, ūdens atrakcijas u.c.). Atbraucu speciāli no Rīgas
приятно, качественно, современно, спасибо
Мне очень понравилось ваше прежложение!!! Я уже порекомендовала его своим друзьям и коллегам.
Обслуживание на 10 из 10!
Всё супер.Было бы ещё круче если можно было с ночёвкой в номер ?
Замечательное место, обязательно вернусь сюда ещё.
Как всегда всё супер!!! Мы постоянные клиенты Elamus Spa???
Всё хорошо,народу конечно многовато,но в общем хорошая обстановка! Спасибо
Все очень удобно и быстро. Надеюсь на дальнейшее сотрудничество.
Самый лучший спа не только в Эстонии, но и пожалуй по всей Европе. После ремонта стал ещё лучше. хочется бывать там снова и снова.
Всё отлично!
Нравится
В 21+ есть такая сушилка для купальников это очень хорошо и удобно . хотелось бы чтоб такую поставили и в эламус спа.. в остальном все отлично спасибо огромное за отдых.
Иногда прохладно в помещении общего СПА
Услуга понравилась. Спасибо!
Все замечательно! Полное расслабление!
Очень круто, но есть парочка нюансов, которые следует доработать. 1 WC на детской зоне вход слишком близко к ступеням, можно ногу подвернуть, рекомендую поставить дверь чтобы открывалась влево. 2 Это гнездо со столиком, которое находится прямо над лестницей, с которой стекает вода на стол, туда мало кто захочет сесть. Рекомендую сделать купол в виде какого-то декоративного зонта. А вообще нам очень понравилось, особенно то что есть касса самообслуживания.
Всё замечательно!
Очень нравится этот спа и через Chilli преложение всегда выходить дешевле! Всегда пользуюсь вашеми предложениями.Спасибо большое!
Доступно, дёшево, удобно.
По чаще выгодных предложений
Красиво, уютно . Доброжилательный персонал. Ритуал..... посетите и узнаете
Мне у вас нравиться одыхать с семьёй,поэтому мы ходим к вам постоянно.Спасибо вам!
Очень хорошее ценовое предложение. Оформление ваучера очень понятно. Спасибо!
Очень хорошие бани
Очень все хорошо! Молодцы! Замечательные ритуалы! Браво, Elamus Spa!
Всё очень хорошо всем всё понравилось
спасибо, очень довольна
Всё очень нравится! Банщик весёлый с чувством юмора, провёл прекрасный ритуал! Мы остались позитивными и радостными. За барной стойкой нас тоже обслуживали отлично, парнишка там молодой всё понял и сделал наивкуснейший коктейль, мы провели там много времени, еще играл диджей очень крутую музыку. Мы с удовольствием еще вернёмся! Единственное в парилках уж очень завывающая музыка, как в деревне эстонской, не расслабляла ,а наоборот напрягала. А так супер!
Постоянно пользуюсь вашей услугой.
Очень понравилось!!!
Всё было превосходно.
Обожаю фирмуChilli.ee быстро, чётко, ясно. Рекомендую. Спасибо вашей команде
Как всегда всё отлично ? хорошое место и супер персонал ?
очень понравилось . Посещаю часто и другим советую.
Очень нравится! Всегда рекомендуем этот отдых своим знакомым и друзьям!
Прекрасное место где можно отбросить всю суету и просто расслабится. Очень поноавился ритуал в аромабане
Самый лучший спа в Эстонии! Самая уютная атмосфера??
Мне очень понравилось.Буду в сегда пользоваться этой услугой.
Чисто тепло,атмосферно,красивово
Спасибо большое, мне нравится у вас всё и бани и бассейн и всё устроено очень удобно для комфорта
Всё супер!
Супер
Прекрасная услуга Осталась рчень довольна ?
Приветливый персонал, чисто, красиво, удобно.
На высшем уровне.
Всё нравиться
Потрясающий спа! Буду приходить ещё, очень вкусная еда, спасибо вам огромное!
Чисто, уютно, расслабляющая обстановка, очень приятно проведённое время. Спасибо.
немного прохладно было в Spa21+ и вода и возду...в целом впечатление хорошее.
Отлично
Здравствуйте! Меня полностью устраивает ваш спа-центр, но испорченное настроение посещением тоже бывает. Но это бывает исключительно редко, поэтому претензий не высказываю. Обслуживающий персонал у вас тоже на должном уровне, жалоб и претензий нет. Спасибо всем.
Спа отличное! Проводят церемонии. Единственный минус - это очень жирная кухня... В спа приходишь оздоровиться, а получаешь калорийную бомбу на обед..
все на высшем уровне
Как всегда ВСЁ СУПЕР!!!!
Всё великолепно!!!
Очень понравилось! Вернёмся!
Отлично
Все отлично! Всем очень рекомендую. Приветливый, отзывчивый и профессиональный персонал. Приятно, когда тебя встречают искренней доброжелательной улыбкой. Спасибо им! Пожелания: в раздевалке хорошо-бы поставить сушилку для купальников. С уважением, Ольга.
Самый лучший спа в Таллинне,жаль, что в районе Ласнамяэ нет такого спа.
Буду и в дальнейшем пользоваться chilli.
Супер
Замечательно
Все очень хорошо, обязательно еще прийду !
Всё нравится ,спасибо за такую услугу,после тяжёлой работы это настоящий релакс
Все было отлично!
Всё очень хорошо,придём ещё раз!!!
Прекрасный, удобный SPA, где есть место каждому. Отдельное спасибо за все банные ритуалы!
Очень нравится Elamus Spa . Хотелось бы посещать чаще.?
Прекрасный спать, ходим всей семьей с удовольствием и вернемся снова! Благодарим за теплый прием!
Спасибо отлично.
Супер-пупер
Прекрасный СПА, возвращаемся к вам снова и снова!
все круто, а главное чисто и аккуратно) Спасибо придем еще )
Очень быстро и качественно оказана услуга. Как интернет магазином, так и поставщиком услуг. Мгновенная покупка и шикарнейший спа цент, всегда свежий и чистый , приятный и отзывчивый персонал. Всегда рекомендую друзьям.
Семейный билет можно сделать дешевле.
Прекрасный SPA в Таллине, все для комфортного отдыха и релакса!
Посещаю с открытия, очень нравится, хотелось бы чтоб добавили сушку для купальников.Спасибо.
Посещаю spa elamus два раза в месяц. Я постоянный клиент. Очень довольна этим центром. Живу рядом, поэтому хожу часто. Рекомендую всем друзьям. Чисто, уютно,красиво.развлечения есть для каждого возраста.спасибо за такой чудесный spa elamus.
Всё очень хорошо, как всегда! Очень любим это место!
Всё отлично,нареканий нет.
Супер
Мне очень понравилось
Все очень понравилось, новая зона с детскими горками ! А также ритуалы, как в театре побывали ! Буду рекомендовать своим друзьям и знакомым.
Отличное спа , вкусная еда , прекрасные бани, веселые горки , все замечательно !
Как всегда отлично!!! Спасибо!!
Самое лучшее приобретение в CHILLI - 10-кратная карта в Elamus Spa (Пн-Чт) . Каждый раз ELAMUS SPA вызывает восторг : новая зона с 3 горками, банный ритуал на 100 человек - настоящий спектакль , новые места-гнезда для отдыха и перекуса! Провели с детьми 5 часов ! 100/10 - Супер место для активного отдыха и новых впечатлений ! Спасибо !!!
Lisainfo
Bowlingumängu elamuse uus tase – Skandinaavia ja Baltikumi ainulaadne SPARK radadega bowlingusaal! Elamus Bowling on Eesti suurim ja parima tehnilise varustusega bowlingukeskus, kus on kokku 16 Brunswick bowlingurada.
Rajad on varustatud SPARK multimeedia lahendusega, mis toob mängu ajal eriefekte ja animeeritud visuaale. See loob täiesti uue taseme bowlingukogemuse, mida mujal Baltikumis ei leia.
200-kohaline pubi pakub maitsvat toitu ja jooki, olles ideaalne sünnipäevade, ettevõtte ürituste või sõpradega koosviibimiste jaoks. Pubis saab nautida ka spordiülekandeid ning reede ja laupäeva õhtuti lisab meeleolu elav muusika.
Lisaks on olemas eraldi koosoleku- ja privaatürituste ruum, mis mahutab klassistiilis 20 ning teatristiilis kuni 40 inimest.
Elamus Bowling on ainulaadne keskus, kus saad soovi korral liikuda otse spaa alalt bowlingusse või vastupidi. See muudab külastuse veelgi mitmekülgsemaks ja meeldejäävamaks!

Elamus Spa asub Männi pargi vahetus läheduses Mustamäe Elamuste Keskuse esimesel korrusel.
UUS LASTEALA ON AVATUD ja seal ootab kõiki väikeseid spaafänne:
- 3 soojustusega veetoru koos heli- ja valgusefektidega
- Eksootiline džunglikeskkond, mis viib lapsed põnevale seiklusele
- Unikaalsed linnupesades asuvad toidukohad, kus saab nautida suupisteid ja jooke ainulaadses atmosfääris







Elamus Spa’s on avatud ka Põhja-Euroopa unikaalseim Rituaalisaun – hiiglaslik, kuni 90 inimest mahutav saun, kus toimuvad maailmatasemel saunarituaalid ja võistlused. Kinosaali meenutav multimeedialahendus loob enneolematu elamuse ja tõstab saunakultuuri uuele tasemele.



Eesti suurimas spaakompleksis on kokku 22 saunalahendust, 6 rajaga ujula (4 sportrada + 2 suplusrada), lastebassein, lasteala ning eraldi SPA 21+ vaikuse- ja lõõgastusala.
Lisaks: sünnipäeva- ja seminariruumid, saunabaarid, lai valik hoolitsusi, tasuta saunarituaalid ja vesiaeroobika. Värskendavad kehahooldused – näiteks sheavõi ja greibi-surnumeresoola kehakoorimine – teevad külastuse veelgi luksuslikumaks.

SPA 21+ pakub täielikku vaikust ja rahu, personaalse teenindusega eraldatud ala, mis on mõeldud täisealistele külastajatele.


Ole kursis ka Elamus Spa Facebooki tegemistega.

Aadress:
Akadeemia tee 30, Tallinn (vaata kaarti)
Elamus Spa (perespaa)
E–P 10:00–00:00
SPA21+ (täiskasvanute spaa)
E–P 10:00–00:00
Ujula
E–R 07:30–23:00
L–P 10:00–23:00
Elamus Bowling & Pubi
P–N 10:00–00:00
R–L 10:00–02:00
