Weider NUTProtein Choco Spread šokolaadikreem (250 g)

Weider NUTProtein Choco Spread on maitsev šokolaadikreem, mis on valmistatud tõelistest sarapuupähklitest ja kõrgekvaliteetsest vadakuvalgust.

Šokolaadikreem, mis võimaldab maiustada süümepiinadeta! Üldiselt on šokolaadikreemid lisatud suhkrute ja suure rasvasisaldusega ning ei kuulu tervisliku toitumise juurde. Weider Nut Protein Choco Spread koostises on kasutatud vaid 100% hüdroheenimata taimseid rasvu.

Ainulaadseks ja eriliseks teeb toote kõrge valgu sisaldus – kuni 21% (vadakuvalgukontsentraadist). Valgud on peamine toitaine ja võtmekomponent lihasmassi säilitamisel ja ülesehitamisel. Vadakuvalk on sisaldab rikkalikult aminohappeid ja BCAA-d ehk kõige olulisemaid aminohappeid skeletilihastele. Weider Nut Protein Choco Spread võib pidada madala süsivesikutesisaldusega tooteks, sest kõik süsivesikud ei ole võrdset ning ei oma ühesugust mõju meie organismile.

Tootes sisaldub neto süsivesikuid vaid 39%, mis on 6 grammi. Seda seetõttu, et enamik neist süsivesikutest pärineb maltitoolis ja polüoolidest, millel on vähendatud süsivesikute osakaal. Tootes esinev suhkur on vaid sarapuupähklites ja vadakuvalgus looduslikult esinev suhkur.

Omadused:

  • 21% valku
  • 11% sarapuupähkleid
  • madala suhkrurisaldusega
Saadavus Chilli esinduspoodides
  • Mustika Kaubanduskeskus (Tallinn) – otsas
  • Sikupilli Kaubanduskeskus (Tallinn) – otsas
Poodide avamisajad ja asukohainfo