Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt NÕUSTUN
Logi sisse / Registreeru
-38%

Testi oma keha! Organismi pH-taseme mõõtmise testribad

10.95 10.95€
17.80€

Pakkumine on lõppenud.
Vaata teisi sarnaseid pakkumisi ›

Meie organismi kudede ja vedelike pH tase on erakordselt tähtis, kuna see mõjutab meie tervist ja peegeldab faktiliselt selle seisukorda ning sisemist puhtust. Mida lähemal on pH tase vahemikule 7.35 - 7.45, seda parem on meie tervis ja selle üldseisund. Hoides pH taseme näitajat nimetatud raamides, suurendame me märgatavalt organismi vastupanuvõimet selliste haiguste vastu nagu külmetushaigused ja gripp, samuti hoiab see ära vähki ja teistesse rasketesse haigustesse haigestumise. Meie organismis happesuse taseme hoidmine selles tervist hoidvas vahemikus sõltub samuti ka õigest eluviisist ja muudatustest meie toitumises, mis tagavad meile kaitse kogu eluks. PH testribade abil saab oma pH taset kodust väljumata lihtsalt, kiiresti ja täpselt kindlaks määrata.

Kasutamine:

  • Uriini testimiseks: testige päeva esimest ja teist uriini ning pange keskmine tulemus kirja. Testimiseks pange pH riba korraks uriinijoa sisse, raputage liigne vedelik maha ning pH tulemuse vaatamiseks oodake 15 sekundit.
     
  • Sülje testimiseks: oodake kaks tundi pärast söömist. Sülitage sülg lusikasse, kastke pH riba vedelikku ja pH tulemuse vaatamiseks oodake 15 sekundit.
     
  • Tulemused: pH 7,0+ on suurepärane, pH 6,5 on happeline ning pH alla 6,0 on väga happeline tulemus. Keskmise tulemuse saamiseks testige 2-3 korda päevas ja iga päev pikema aja vältel. Tulemuse saamiseks võrrelge värvitabelit testriba näiduga.

Tähtis! Pange purgi kork pärast kasutamist kohe tagasi ja sulgege korralikult! Ribade testalasid ärge puudutage. Hoidke jahedas ja kuivas kohas. Ainult in-vitro kasutamiseks.

  • Üks pakk sisaldab 100 testriba
  • Parim enne: 30.09.2017
  Mustika Sikupilli
Testi oma keha! Organismi pH-taseme mõõtmise testribad 10.95 0 0
Kaup kätte
Turvaline Ostukoht

Turvaline Ostukoht

Oleme E-kaubanduse Liidu poolt tunnustatud ostukeskkond. Viimase 6 aasta jooksul oleme teenindanud üle 1 miljoni tellimuse.

Mugav tagastamine

Mugav tagastamine

Chillist soetatud tooteid, vouchereid ja kinkekaarte saab tagastada 14-päeva jooksul (v.a seadusest tulenevad erandid)

Tasemel klienditeenindus

Tasemel klienditeenindus

Kiire ja sõbralik klienditeenindus on abiks tööpäevadel 9:00-17:00. Mugav abikeskus annab vastused ööpäevaringselt ning iseteenindus taastab kaduma läinud voucherid.

Vaata ka päevapakkumisi

Valitud pakkumised. Piiratud aeg. Jätkub vaid kiirematele.

Vaata kõiki päevapakkumisi ›
hetkel 23 head pakkumist

Esinduspoed

Mustika keskus

A.H.Tammsaare tee 116, Tallinn
E-L 10.00–20.00, P 10.00–18.00
Kaart ja tutvustus

Sikupilli keskus

Tartu maantee 87, 11412 Tallinn
E-L 10.00–20.00, P 10.00–18.00
Kaart ja tutvustus