-34%

Frankys Bakery Candy Bar batoon (60 g)

Valik:

1.90 1.90€
2.90€

Pakkumine on lõppenud.
Vaata teisi sarnaseid pakkumisi ›

Lisa lemmikutesse

Salvestades pakkumise lemmikuks leiad selle pärast menüüribalt südame ikooni alt üles ning saad teavituse, kui pakkumine hakkab lõppema või limiit hakkab täituma.

Frankys Bakery Candy Bar batoonis on proteiinisisaldus umbes 30%, mis tähendab, et ühes batoonis on 20 g kvaliteetsete aminohapete profilliga valku. Candy Bar sisaldab ainult veidi soola (umbes 0.2 g) – seega puudub soolane järelmaitse. Maitse on mõnusalt magus ja intensiivne.

Lisaks heale maitsele on Candy Bar hea proteiinirikas tervsilik snäkk, mis sisaldab vadakuvalgukontsentraati ja vadakuvalgu isolaati.

Candy Bar batoonis kasutatud süsivesikud ei ole lihtsalt suhkur või maltodekstriin, vaid isomaltoololigosahhariidid, mis on viimasel ajal levinud proteiinigeelides. Väga hea süsivesikute allikas.

Mõnusa tekstuuri ja maitsega batoonides on ideaalne kogus valku ning vähem suhkruid ja süsivesikuid, mis muudab nad tervislikumaks alternatiiviks võrreldes tavalise magusa šokolaadiga. Valgubatoonid ehk proteiinibatoonid on magusad vahepalad, mis sobivad menüüsse nii dieedi kui ka massi kasvatamise eesmärgil.

Omadused:

  • 20 g kvaliteetset valku ühes batoonis;
  • ei sisalda sojavalku;
  • sisaldab vähe suhkrut;
  • rohkesti kiudaineid;
  • tänu kiudainete sisaldusele tekitab täiskõhutunde pikemaks ajaks.

Kasutamine: käepärane snäkk vahepalana oma igapäevamenüüs ning samuti sobilik tarbimiseks enne või pärast treeningut. Mitte tarbida rohkem kui 2 batooni päevas.

Maht: 60 g

  Mustika Sikupilli
American cookie 0 0
Cherry Nut 0 0
Chocolate Nougat 0 0
Cookies & Cream 0 0

Shopping Center OÜ
www.shopshop.ee
E-mail: order@shopshop.ee

Kaup kätte
Turvaline Ostukoht

Turvaline Ostukoht

Oleme E-kaubanduse Liidu poolt tunnustatud ostukeskkond. Viimase 6 aasta jooksul oleme teenindanud üle 1 miljoni tellimuse.

Mugav tagastamine

Mugav tagastamine

Chillist soetatud tooteid, vouchereid ja kinkekaarte saab tagastada 14-päeva jooksul (v.a seadusest tulenevad erandid)

Tasemel klienditeenindus

Tasemel klienditeenindus

Kiire ja sõbralik klienditeenindus on abiks tööpäevadel 9:00-17:00. Mugav abikeskus annab vastused ööpäevaringselt ning iseteenindus taastab kaduma läinud voucherid.

Kõige populaarsemad tooted

Vaata ka päevapakkumisi

Valitud pakkumised. Piiratud aeg. Jätkub vaid kiirematele.

Vaata kõiki päevapakkumisi ›
hetkel 37 head pakkumist