Logi sisse / Registreeru

Fast Creatine - Creapure® kreatiinmonohüdraat (250 g)

12.95 12.95€

Pakkumine on lõppenud.
Vaata teisi sarnaseid pakkumisi ›

Fast Creatine sisaldab Creapure® kreatiinmonohüdraati lihasvõimekuse suurendamiseks.

Sisaldab kvaliteetsest CREAPURE® toorainest kreatiinmonohüdraati.

Creapure® kreatiini toodetakse kõrgeima kvaliteedi, puhtuse ja ohutuse standarditele vastavalt. Creapure® on turvalisem kreatiinmonohüdraat saadaval.

Kreatiinil on erinevaid vorme, kuid kreatiini kõige põhilisemat vormi KREATIINMONOHÜDRAATI on kõige enam uuritud ning mis on tõestanud ennast tõstmaks sportlaste sooritusvõimet. Kreatiinmonohüdraat on kõige populaarsem ja kasutatum toidulisand sportlaste seas, kes soovivad tõsta oma treeningtulemusi ja sooritusvõimet.

  • Võimendab energia transporti lihastesse.
  • Lisab jõudu ja vastupidavust.
  • Parandab treeningtulemusi.

Kreatiini leidub igas keha rakus, kuid suurim kontsentratsioon esineb vöötlihastes -- skeleti- ja südamelihastes. Kreatiini ülesanne on transportida energiat rakkudesse ATP vormis. Mida rohkem ATP-d lihasrakud on võimelised vastu võtma, seda võimekamaks muutub lihaste töö - rohkem jõudu, kiirust ja vastupidavust.

Lihasetöö jaoks on vaja energiat ning mida intensiivsem on hetke töö maht, seda rohkem ATP-d on lihasrakul vaja. Suurem kogus ATP-d lihasrakkudes annab eelise teha rohkem ja kauem intsenviisemat sooritust. See on ka põhjus miks kreatiin üldiselt annab paremad eelised plahvatuslike alade harrastajale kui kestvusalade harrastajatele. Sobib hästi sprinteritele, heitealadele, hüppealadele, raskejõustiklastele ja jõusaalitreenijatele.

KELLELE: Edasijõudnud treenijatele, kes soovivad viia oma treeningud uuele tasemele.  Sobib plahvatuslikele spordialade kui ka jõualade harrastajatele, kes soovivad tõsta oma treeningtulemusi.   

KASUTAMINE: Kreatiinmonohüdraadi kasutamist alustage viie päevase laadimisperioodiga, mille vältel tuleks päeva jooksul tarbiga 20 g kreatiini. Võta 5 g (1 portsjon/kulbitäis) hommikusöögiga, enne treeninguid, peale treeninguid ja päeva viimasel toidukorral.

Laadimisperioodile järgneb 5-6 nädalane hoidmisperiood, mille jooksul tuleks kreatiini tarbida 3-5 g päevas. Hoidmisperioodile järgneb 1-2 kuuline paus.

Laadimis- ja hoidmisperioodi jooksul täituvad keha kreatiinivarud, tänu millele säilib kreatiini mõju mitu nädalat ka pärast selle tarbimise lõpetamist. 

Rohke kohvi/kofeiini tarbimine kreatiini kasutamise ajal võib kreatiini efektiivsust vähendada.  Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ja tervislikku eluviisi. Mitte ületada päevast kogust. Hoida lastele kättesaamatus kohas.   

KOOSTIS: 100% Creapure® kreatiinmonohüdraat 

MAITSED: Maitsestamata   

PAKEND: 250 g

  Mustika Sikupilli
Fast Creatine - Creapure® kreatiinmonohüdraat (250 g) 12.95 0 0

Shopping Center OÜ
www.shopshop.ee
E-mail: order@shopshop.ee

Kaup kätte
Turvaline Ostukoht

Turvaline Ostukoht

Oleme E-kaubanduse Liidu poolt tunnustatud ostukeskkond. Viimase 6 aasta jooksul oleme teenindanud üle 1 miljoni tellimuse.

Mugav tagastamine

Mugav tagastamine

Chillist soetatud tooteid, vouchereid ja kinkekaarte saab tagastada 14-päeva jooksul (v.a seadusest tulenevad erandid)

Tasemel klienditeenindus

Tasemel klienditeenindus

Kiire ja sõbralik klienditeenindus on abiks tööpäevadel 9:00-17:00. Mugav abikeskus annab vastused ööpäevaringselt ning iseteenindus taastab kaduma läinud voucherid.

Vaata ka päevapakkumisi

Valitud pakkumised. Piiratud aeg. Jätkub vaid kiirematele.

Vaata kõiki päevapakkumisi ›
hetkel 26 head pakkumist

Esinduspoed

Mustika keskus

A.H.Tammsaare tee 116, Tallinn
E-L 10.00–20.00, P 10.00–18.00
Kaart ja tutvustus

Sikupilli keskus

Tartu maantee 87, 11412 Tallinn
E-L 10.00–20.00, P 10.00–18.00
Kaart ja tutvustus