Activlab Arginine3 – kolme erineva arginiini kooslus (120 kapslit)

NB! Mõne nädala jooksul muudavad Chilli Mustika ja Sikupilli keskuse esinduspoed oma välimust ja uuenenud kauplused täituvad värske Iluversumi kaubavalikuga, pakkumaks senisest veelgi paremat kaubavalikut ilu, tervise ja fitness valdkonnas.

Arginiin on oluline aminohape, mis stimuleerib kasvuhormooni eritumist ja samuti on ka lämmastikoksiidi sünteesi algaine, mis parandab vereringet ja muudab seeläbi lihaste verevarustuse tõhusamaks. Tegu on asendamatu aminohappega, mida inimorganism ei suuda ise sünteesida ja peab seetõttu saama toidust või toidulisanditest.

Activlab Arginine3 sisaldab kolme erinevat vormi ariginiini, millel on erinevad imendumise-ja toimeajad. Activlab Arginine3 unikaalne koostis on loodud maksimaalseks arginiini sisalduse säilitamiseks veres, mis suurendab selle aktiivsust.

Omadused:

  • Sisaldab arginiini kolme erinevat vormi: alfa-ketoglutaraat, püroglutamaat ja puhas L-arginiin
  • Soovitatav inimestele, kes harrastavad jõu ja vastupidavusega seotud spordialasid

Soovituslik annustamine:

  1. Treeningpäevadel: võtke 2 kapslit 45-60 minutit enne treeningut ning 2 kapslit lisaks 15-30 minutit pärast treeningut.
  2. Treeninguvabadel päevadel: võtke 1 kapsel enne hommikusööki ja teine kapsel õhtul enne magamaminekut. Mitte ületada soovitusliku annust.
Saadavus Chilli esinduspoodides
  • Mustika Kaubanduskeskus (Tallinn) – otsas
  • Sikupilli Kaubanduskeskus (Tallinn) – otsas
Poodide avamisajad ja asukohainfo