-50%

Silmatorkavate mustritega Oilily kosmeetikakotid

NB! Mõne nädala jooksul muudavad Chilli Mustika ja Sikupilli keskuse esinduspoed oma välimust ja uuenenud kauplused täituvad värske Iluversumi kaubavalikuga, pakkumaks senisest veelgi paremat kaubavalikut ilu, tervise ja fitness valdkonnas.

Oilily kaubamärk sündis 1963. aastal Hollandis, abielupaari Willem ja Marieke Olsthoorn koostööna, kui igavaks muutunud heleroosad ja sinised lasteriided olid oma populaarust kaotamas ja vaja oli luua midagi uut ja originaalset. Nii sündiski uus trendikas Oilily bränd, mis pühendus algselt vaid lasteriiete loomisele. Uuenduslik kaubamärk saavutas edu julge värvigamma kombineerimise, silmatorkavate mustrite, erinevate materjalide kokku sobitamise, etniliste elementide ja kõrge kvaliteedi tõttu.

Tänapäevaks on Oilily bränd saanud tõeliseks hitiks ja seda nii Euroopas, Ameerikas kui ka Aasias – kaubamärki müüakse 45 riigis üle kogu maailma! Eestis on Oilily aastast 2010 – kollektsioonidesse kuuluvad erinevad kosmeetika-, käe- ja õlakotid, kohvrid ja parfüümid.

Väärt kaubamärk on leidnud andunud fänne ka staaride seas nagu Madonna, John Travolta ja Bill Cosby.

Valikus on:

 • Mudel 1 - 3 (Mõõdud 24*12*21 cm)
  Suur ja mahukas kosmeetikakott. Väga palju erinevaid avatud ja lukuga suletavaid taskuid ja panipaiku.Nii meigitoodete kui ka puhastusvahendite transportimiseks.Olemas plastikust sang, millega saab kotti riputada. Materjal polüester.
   
 • Mudel 4 - 6 (Mõõdud 28,5*13*19,5 cm)
  Kohvri tüüpi mahukas kosmeetikakott. Sees sahtlid ning panipaigad nii meigitoodete, kui ka pudelike transportimiseks. Materjal polüester.
   
 • Mudel 7 - 9 (Mõõdud 26*11,5*17 cm)
  Väga mahukas, paljude erinevate sahtlite ja taskutega veekindel kosmeetikakott. Küljel sang riputamiseks. Materjal polüester
   
 • Mudel 10 - 12 (Mõõdud 23*5*11,5 cm)
  Kosmeetikakott, mis kinnitub trukiga ja avatult läheb pooleks. 2 läbipaistvast PVC-t taskut, eemaldatav peegel.Materjal polüester.
   
 • Mudel 13 - 15 (Mõõdud 20*9*13,5 cm)
  Väike aga kompaktne pealt raamiga kinnituv polüestrist kosmeetikakott.Avatult on väga lihtne kiiresti vajalik meigitoode üles leida. Sees 1 väike lukuga tasku ning läbipaistev tasku peegli jaoks. Materjal polüester.

 

.

 

Saadavus Chilli esinduspoodides
 • Mustika Kaubanduskeskus (Tallinn) – otsas
 • Sikupilli Kaubanduskeskus (Tallinn) – otsas
Poodide avamisajad ja asukohainfo

Tootehinnangud

Käesolevad tootehinnangud põhinevad inimestel, kes on soetanud kauba Chilli ostukeskkonnast.