12 Durexi kondoomi romantilisteks seiklusteks

NB! Mõne nädala jooksul muudavad Chilli Mustika ja Sikupilli keskuse esinduspoed oma välimust ja uuenenud kauplused täituvad värske Iluversumi kaubavalikuga, pakkumaks senisest veelgi paremat kaubavalikut ilu, tervise ja fitness valdkonnas.

Durex on üks tuntuimaid kondoomibrände, mis on hinnatud oma kvaliteedi ja mugavuse poolest üle maailma. Kondoomitüüpide disainimisel on lähtutud eelkõige kasutajasõbralikkusest, mugavusest ja maksimaalsest naudingust.

  •  Durex Pleasure Me (12 tk)

Durex Pleasure Me kondoomid on loodud maksimaalse erutuse ja intensiivse naudingu tagamiseks. Tänu oma mummulisele ja lainelisele disainile muudavad need iga vahekorra unustamatuks, tagades maksimaalse naudingu mõlemale partnerile. Pleasure Me on üks populaarsemaid ja enim ostetud valikuid, mida on mugav peale kanda.

  • Durex Tingle Me (12 tk)

Durex Tingle Me on hea valik suurema naudingu ja tundlikkuse loomiseks teile mõlemale. Tingle kondoomid on kaetud nii seest kui ka väljast piparmündise libestuskihiga, mis tagab eriliselt mõnusa kiheleva tunde mõlemale partnerile, suurendades naudingut.

  • Durex Intimate Feel (12 tk)

Durex Intimate Feel on hea valik suurema naudingu ja tundlikkuse loomiseks mõlemale partnerile. Õhukesed ja lisalibestuskihiga kaetud Intimate Feel kondoomid on lihtsasti pealekantavad ning tagavad maksimaalse erutuse.

  • Durex Thin Feel (12 tk)

Durex Thin Feel - ultra- õhukesed kondoomid mis tagavad suurema tundlikuse.

Naudi ka kõige vallatumaid seiklusi turvaliste ja kvaliteetsete Durexi kondoomidega!

Saadavus Chilli esinduspoodides
  • Mustika Kaubanduskeskus (Tallinn) – otsas
  • Sikupilli Kaubanduskeskus (Tallinn) – otsas
Poodide avamisajad ja asukohainfo