Tugevda tervist ja salene! Rullmassaaž Ruthisalongis -30%

Pakkumine sisaldab tõhusat rullmassaaži Ruthisalongis

-30% Soodushind 15.40€ Tavahind 22.00€

Pakkumine on lõppenud.
Vaata teisi sarnaseid pakkumisi ›

Tingimused

  • Pakkumist saab kasutada kohe peale ostmist ja kuni 20.12.2017
  • Pakkumine sisaldab tõhusat rullmassaaži Ruthisalongis
  • Selga palutakse panna mugavad (sportlikud) riided
  • Üks inimene võib kasutada maksimaalselt 5 Chilli pakkumist
  • Palume protseduuri aeg eelnevalt broneerida (tel. 5623 3755), mainides võlusõna "Chilli pakkumine"

📺 Vaata videot

Tutvustus

Maalilises Telliskivi Loomelinnakus asuv Ruthi Massaažisalong pakub mõnusaid ja tõhusaid massaaže.

Mis on rullmassaaž? See on lihtne ja meeldiv viis vabaneda apelsinikoorenahast, tugevdada tervist ja saleneda! Rullmasaaži masina puidust rullikud keerlevad ja rulluvad vastu soovitud piirkondi ning stimuleerivad sellega lihaseid, nahka, vereringet ja aitavad kaasa lümfivedeliku liikumisele. Massaažiaparaati saab kasutada kogu kehal ning kasutaja ise saab valida surve tugevust. Massaaži käigus kiireneb lümfiringe kümnekordselt. Massaaž mõjutab efektiivselt kogu lümfisüsteemile, parandab naha elastsust ja ainevahetust ning vähendab lümfi seiskumist ja kudede turset. Masina sisse on peidetud infrapunakiirgus, mis laiendab veresooni ja aitab kehast eemaldada sinna ladestunud mürkained tungides naha sügavamatesse kihtidesse. Infrapuna aitab soojendada lihast ja muudab selle elastsemaks, muutes sellega protseduuri efektiivsemaks. Kollageenilamp noorendab nahka ning valgusteraapia tõstab keha vastupanuvõimet.

Enne protseduuri algust on soovituslik juua piisavalt vett, mis muudab protseduuri efektiivsemaks (veeaparaat on ka kohapeal olemas).

Rullmassaaži aparaadi kasutamisel muutub keha ilusamaks, kuna rasvavoldid kaovad ja kogu keha muutub ühtlasemaks. Tselluliit hakkab surema keskmiselt pärast 6-10 kogu keha lümfisüsteemi protseduuri. Mõnikord juhtub, et pärast esimest kasutuskorda muutub rasvkude esialgu silmatorkavamaks, kuna vedeliku kogunemine hakkab koest kaduma. Sellepärast soovitatakse parima tulemuse saavutamiseks teha läbi 10-korraline kuur. Kokkuvõtlikult, mida see aparaat teeb:2

  • trimmib nahka ja muudab selle siledamaks
  • kiirendab ainevahetust ja alandab kehakaalu
  • väljutab mürkaineid ja kiirendab verevarustust
  • stimuleerib lümfide tööd ja mõjub tervendavalt
  • annab hea ensetunde ja aitab lõõgastuda

Vastunäidustused masina kasutamiseks: äge trauma (luumurd, põrutus, rebend), suured sünnimärgid või verevalumid masseeritavas piirkonnas, südamepuudulikkus ja/või ebastabiilne vererõhk, veenilaiendid või veenipõletik masseeritavas piirkonnas, äge põletik, naha-, sugu- ja/või nakkushaigus, äge närvikahjustus, värsked haavad, hiljutised verejooksud, veritsemise oht, kasvajad/kasvajakahtlus, kilpnäärmehaigused, äge neeru- ja/või maksapuudulikkus, raseduse katkemise oht.

14 päevane tagastusõigus

Soovid firmale arvet?

Ruthisalong

Aadress:
Telliskivi 60a, Tallinn (Telliskivi Loomelinnak) (vaata kaarti)

Ruthisalongi koduleht
Telefon: 56233755
E-mail: ruth@ruthisalong.ee

Sulle võiks veel meeldida

Kõige populaarsemad päevapakkumised