Ooperid, operetid ja balletid! Rahvusooper Estonia suursugused etendused kuni -68%

Pakkumine kehtib ühele ja sisaldab piletit Sinu poolt valitud Rahvusooper Estonia etendusele

-68% Soodushind 12.00€ Tavahind 38.00€

Pakkumine on lõppenud.
Vaata teisi sarnaseid pakkumisi ›

Tingimused

 • Pakkumist saab kasutada kohe peale ostmist ja kuni 11.11.2017
 • Pakkumine kehtib ühele teatrihuvilisele ja sisaldab piletit Sinu poolt valitud Rahvusooper Estonia etendusele. Tee oma valik pakkumise soetamisel:
  • 11.10 ballett "Onegin" 12 € (tavahind 25-31 €)
   Algus kell 19:00
  • 12.10 – ooper "Lendav hollandlane" – 12 € (tavahind 22-28 €)
   Algus kell 19:00; Senta rollis Elisabeth Teige (Norra) ja Eriku rollis Ivar Gilhuus (Norra)
  • 18.10 – ballett "Coppélia" – 12 € (tavahind 22-28 €)
   Algus kell 19:00; lavastaja soovitusel sobilik alates 5. eluaastast
  • 19.10 – ooper "Aida" – 12 € (tavahind 27-38 €)
   Algus kell 19:00; Radamese rollis Mikheil Sheshaberidze (Gruusia); lavastaja soovitusel sobilik alates 14. eluaastast
  • 22.10 – ooper "Aida" – 12 € (tavahind 27-38 €)
   Algus kell 17:00; Radamese rollis Mikheil Sheshaberidze (Gruusia); lavastaja soovitusel sobilik alates 14. eluaastast
  • 21.10 – muusikal "Karlsson katuselt" – 12 € (tavahind 22-28 €)
   Algus kell 12:00; lavastaja soovitusel sobilik alates 7. eluaastast
  • 27.10 – operett "Savoy ball" – 12 € (tavahind 25-31 €)
   Algus kell 19:00
  • 1.11 – muusikal "Pipi Pikksukk" – 12 € (tavahind 22-28 €)
   Algus kell 19:00; lavastaja soovitusel sobilik alates 5. eluaastast
  • 9.11 – ooper "Tannhäuser" – 12 € (tavahind 22-28 €)
   Algus kell 19:00; lavastus pälvis Eesti teatriaasta auhindade jagamisel 2014. aasta parima lavastuse auhinna
  • 11.11 – ooper "Tannhäuser" – 12 € (tavahind 25-31 €)
   Algus kell 19:00; lavastus pälvis Eesti teatriaasta auhindade jagamisel 2014. aasta parima lavastuse auhinna
 • Chilli pakkumisega külastajate istekohad asuvad kõikidel etendustel parteris ja 1. rõdul (tutvu saaliplaaniga)
  • Chilli pakkumise saad pileti vastu vahetada teatri kassas (kassa on avatud T-P ajavahemikul 11:00-19:00)
  • Kohtade arv on Chilli pakkumise ostjatele juba broneeritud ning sobiva istekoha saad valida kassas
  • Pakkumise võid pileti vastu vahetada kohe peale selle soetamist või etenduse toimumise päeval
  • Istekohti telefoni teel ei broneerita
 • Kui soovid etenduse vaheajal ennast ja oma kaaslaseid maitsvate suupistetega kostitada ning ei taha järjekorras oodata, saad maitsvad suupisted ette tellida Rahvusooper Estonia kodulehel
  • Internetist ette tellides on valik suurem ja mitmed tooted 20% soodsamad
 • Täpne soodustuse suurus sõltub valitud etendusest ja piletikassast saadud istekohast

Mida kliendid arvavad?

Käesolevad hinnangud pärinevad Chilli klientidelt

📺 Vaata videot

Tutvustus

Rahvusooper Estonia tegevus ulatub tagasi 1865. aastasse, mil Tallinnas loodi laulu- ja mänguselts "Estonia". Seltsi algatusel ja baasil alustas 1906. aastal tegevust professionaalne Teater Estonia, mis on tänaseks juba üle 100 aasta teatrihuvilisi maailmatasemel meelelahutuse ja unustamatute elamustega rikastanud. Publiku ees avaneb värvikas mängukava, kust leiab nii klassikalisi kui ka kaasaegseid ooperi-, balleti-, opereti-, muusikali- ja lastelavastusi.

John Cranko „Oneginil“ on 20. sajandi teise poole balletiajaloos oluline koht – see on üks vähestest täispikkadest balleti uudisteostest, mis tol perioodil loodud. John Cranko puutus Aleksander Puškini „Jevgeni Oneginiga“ kokku 1952. aastal, mil ta lõi koreograafia Tšaikovski samanimelisele ooperile. Tantsuversioon Puškini värss-romaanist sündis 1965. aastal Stuttgardi Balletile. Ballett jutustab kõrgist ja blaseerunud aristokraadist Oneginist, kes tõrjub noore naiivse Tatjana armastusavalduse. Alles kümme aastat hiljem Tatjanaga taas kohtudes mõistab ta, et on kaotanud võimaluse olla tõeliselt armastatud. Tatjana võitleb oma tunnetega, lükates tagasi Onegini armastusavalduse ühes kirglikumas ja hingelisemas stseenis, mida balletilavadel nähtud. „Oneginis“ avaldub John Cranko imeline anne luua pas de deux’sid, mille meisterliku ülesehituse ja peene nüansitaju kaudu avaldub Onegini ja Tatjana pingestatud suhe.

Tormine merereis Riiast Londonisse ja Heinrich Heine jutustus igaveseks merd sõitma määratud kaptenist, kelle needuse suudab lunastada vaid truu naise tingimusteta armastus, andsid Wagnerile mõtte kirjutada ooper „Lendav hollandlane“. Tänaseks on sellest saanud helilooja üks populaarsemaid lavateoseid. „Hollandlane“ oli Wagneri neljas ooper ja esimene teos, millega ta astus sammukese lähemale muusikadraamale. Noor helilooja leidis kaptenis sugulashinge – kehtivaid reegleid muuta püüdva mehe, kes igatseb puhkust elumere lainetest.

1870. aastal Opéra Paris’s esietendunud „Coppéliat“ saatis esietendusest alates suur publikumenu ja nii on see kaunis ballett püsinud teatrite repertuaaris pea poolteist sajandit.

Kas on kedagi teist nii eriskummalist, lahedat ja tähelepanuväärset kui Pipi? Raske oleks leida talle võrdset, sest Pipi on Pipi – eri värvi sukkade, erepunaste patside ja tedretähnidega tüdruk on nii vapper ja tugev, et võib hobuse üles tõsta. Elutarkust ja südamesoojust jagub tal kõigile. Ja mis peamine – temaga ei hakka iialgi igav! Lavastaja Andres Dvinjaninov toob vaatajateni Astrid Lindgreni armastatud lasteraamatu vahvad tegelased, kellega koos võib leida mitte ainult Spungi, vaid midagi palju enamat… ehk Pipi meis enestes?

Lavastaja Tobias Kratzer: "Verdi meistriteos "Aida" on põnevusdraama armastusest ja reetmisest. Selles on ühtaegu nii grand opèra suurejoonelisust kui ka ibsenlikku psühholoogilist sügavust. Kuigi "Aidat" tuntakse kõige paremini võidumarsi järgi, mis kõlab tervituseks elevantide ja orjadega võidukalt sõjast naasevale Radamesele, on ooperis ka palju kammerlikku. Seega on sündmuste asetamine "iidse Egiptuse" foonile pigem tegelaste meeleseisundite peegeldus, sümboliseerides nende ettekujutust suurejoonelisusest, jõulisest sõjaväest ja kõikevõitvast armastusest."

Astrid Lindgreni armastatud lastejutu põhjal on libretistil Wimbergil ja heliloojal Tauno Aintsil valminud lustlik ja südamlik muusikal, millele on särtsu lisanud lavastaja Ain Mäeots. Karlsson on ilus, ülitark ja parajalt paks mees oma parimais aastais. Ta elab katusel korstna taga, tal on seljal propeller ning tema koduuksel seisab silt: "Karlsson katuselt. Maailma parim Karlsson". Ja sellele ei saa keegi vastu vaielda! Hei-hopsti, kohtumiseni teatris!

Pál Ábrahámi operett peegeldab 1930ndate aastate hedonistlikku atmosfääri ja on särav revüü armastusest, pikantsest võrgutamiskunstist ja svingmuusikast.

"Tannhäuser" kuulub koos "Lendava hollandlase" ja "Lohengriniga" Wagneri romantilisema helikeelega loominguperioodi. Jutustades inimlikest püüdlustest oma unistuste poole, põimib "Tannhäuser" ajaloolise lahutamatult müütilisega, moodustades Wagneri ooperitele iseloomuliku maagilisrealistliku maailma. Ooper põhineb legendidel, mis jutustavad minnesinger Tannhäuserist ja Wartburgis toimunud lauljate võistlusest. Wagner seob Tannhäuseri ajaloolise isiku müüdiga Veenuse naudinguterohkest armumaailmast, vastandades sellele Elisabethi puhta ja lunastava armastuse. Tänaseks on "Tannhäuseri" tuntumad numbrid Wolframi "Ehatähe laul" ja meeskooride püsirepertuaari kuuluv palverändurite koor III vaatusest.

Rahvusooper Estonia – maja täis muusikat!
 
Jälgi Rahvusooper Estonia tegemisi ka nende Facebooki lehel

14 päevane tagastusõigus

Soovid firmale arvet?

Rahvusooper Estonia

Aadress: 
Estonia pst 4, Tallinn (vaata kaarti)

Kassa avatud: 
T-P 11:00-19:00

Telefon: 6831210
E-mail: info@opera.ee

Sulle võiks veel meeldida

Turvaline Ostukoht
Turvaline
Ostukoht

Turvaline Ostukoht

Oleme E-kaubanduse Liidu poolt tunnustatud ostukeskkond. Viimase 6 aasta jooksul oleme teenindanud üle 1 miljoni tellimuse.

Mugav tagastamine
Mugav
tagastamine

Mugav tagastamine

Chillist soetatud tooteid, vouchereid ja kinkekaarte saab tagastada 14-päeva jooksul (v.a seadusest tulenevad erandid)

Tasemel klienditeenindus
Tasemel
klienditeenindus

Tasemel klienditeenindus

Kiire ja sõbralik klienditeenindus on abiks tööpäevadel 9:00-17:00. Mugav abikeskus annab vastused ööpäevaringselt ning iseteenindus taastab kaduma läinud voucherid.

Kliendid kiidavad
Kliendid
kiidavad

Kliendid kiidavad

Nii Chilli esinduspoode kui ka e-teenindust on tunnustatud usaldusmärgisega Kliendid kiidavad.

Kõige populaarsemad päevapakkumised