Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt NÕUSTUN

Juss Haasmaa, Lenna, Mahavok ja paljud teised armastatud Eesti artistid suvekontserdite paradiisis Kalju-laval -47%

Pakkumine kehtib ühele ja sisaldab pääset meelepärasele suvekontserdile Kalju-laval

-47% Soodushind 8.40€ Tavahind 16.00€

Pakkumine on lõppenud.
Vaata teisi sarnaseid pakkumisi ›

Turvaline Ostukoht
Turvaline
Ostukoht

Turvaline Ostukoht

Oleme E-kaubanduse Liidu poolt tunnustatud ostukeskkond. Viimase 6 aasta jooksul oleme teenindanud üle 1 miljoni tellimuse.

Mugav tagastamine
Mugav
tagastamine

Mugav tagastamine

Chillist soetatud tooteid, vouchereid ja kinkekaarte saab tagastada 14-päeva jooksul (v.a seadusest tulenevad erandid)

Tasemel klienditeenindus
Tasemel
klienditeenindus

Tasemel klienditeenindus

Kiire ja sõbralik klienditeenindus on abiks tööpäevadel 9:00-17:00. Mugav abikeskus annab vastused ööpäevaringselt ning iseteenindus taastab kaduma läinud voucherid.

Kliendid kiidavad
Kliendid
kiidavad

Kliendid kiidavad

Chilli e-teenindust on tunnustatud usaldusmärgisega Kliendid kiidavad.

Tingimused

 • Pakkumist saab kasutada kohe peale ostmist ja kuni 12.08.2018
 • Pakkumine kehtib ühele ja sisaldab pääset meelepärasele suvekontserdile Kalju-laval. Tee oma valik pakkumise soetamisel:
  • 28.06 – Ott Lepland ja band
  • 3.07 – Juss Haasmaa ja Lenna
  • 15.07 – Oranžid tropid kõrvas monokomöödia
  • 31.07 – Mahavok
  • 2.08 – Jüri Pootsmann Ja Elina Born
  • 12.08 – Lollidemaa monoetendus ja ansambel Pillikud kontsert (kontsert kell 18:00, etendus kell 19:30)
 • Sündmus toimub vabas õhus, kontserdite algus on kell 19:30
  • Kohapeal on avatud kohvik, mis kontserdipäevadel avatakse kell 18:00
  • Kalju-lava üritustel ei ole istekohad märgitud, seega tasub kohale minna varem, et just Sulle sobiv koht ise välja valida
 • Kuni 7-aastastele (k.a) lastele üritusele sissepääs tasuta
  •  Lastele jagub lisaks tegemisi ka Kalju-lava väikesel mänguväljakul ja Kallaste Talu loomapargis
 • Ligipääs ratastooliga on olemas
 • Palume Chilli pakkumine ürituse sissepääsus esitada ainult väljatrükitud kujul

Tutvustus

Kalju-lava asub kauni looduse keskel. Romantilised sõnajalad, graatsilised kitsekesed ja haned ning looklev Kloostri jõgi – on palju, mida nautida. Loodus on Põhja-Eestile ebatavaliselt künklik, kuid ei puudu ka rahustav männimets.

Kohapeal on külastajate päralt ka Kalju-kohvik. Kohvikus on valik lai, olemas on nii soe toit, koogikesed kui kvaliteetne kohv ja palju muud maitsvat! Kohvikust on võimalik toidud ette tellida – näiteks perekondliku sündmuse või sõbraliku koosviibimise puhuks.

Territooriumil on ka muuseum, mida enne kontserti külastada saab – seega tasub võimalusel ikka varem kohale minna. 

***

Lenna Kuurmaa on Eestlaste südames olnud juba aastaid. Ta on omanäoline artist, kes sai laialdasemalt tuntuks ansambli Vanilla Ninja koosseisus. Juss Hasmaa on armastatud eesti näitleja ja pärast TV3 saate „Su nägu kõlab tuttavalt“ võitu 2015. aastal paljude jaoks ka imetletud laulja. Sel suvel astuvad need andekad artistid aga koos üles Kalju-laval. Tule saa osa sellest erilisest kontserdist ka sina.

***

Etendus “Oranžid tropid kõrvas“, autor: Andrus Kivirähk.

Tänapäeva linnamüra, kiire elutempo, sigin ja sagin tekitavad meil kõigil aeg-ajalt tunde, et tahaks kasvõi hetkekski kõrvatropid kõrva panna ning ennast kõigest välja lülitada. Nendel harvadel hetkedel, kui meil see õnnestub, meenuvad mälupiltides tihti tegelaskujud, kes olenemata kärast ja mürast on teiste hulgast silma paistnud ning meile endalegi teadmata põhjusel mälusoppi salvestunud ... Lavale leiavadki tee erinevad karakterid elust enesest. Nende tegelaste rõõmud ja mured toob väikeste humoorikate lühilugudena Teieni Indrek Taalmaa.

***

Etendus „Lollidemaa“ ja ansambel Pillikud kontsert.

Selles etenduses puudutame inimlikke nõrkusi, pahesid ning rumalust. Seda kõike loomulikult läbi koomika. Etenduses on värvikaid karaktereid ja palju äratundmisrõõmu, mida erinevate lühilugudega pakub „Lollidemaa“. Laval: Indrek Taalmaa Monolavastus, mis pakub palju äratundmisrõõmu oma erinevate lühilugudega. Me kõik teame lollidemaad, kus loll kass ja kurikaval rebane soovitavad puupoisil oma kuldmündid maha külvata ning siis lihtsalt oodata üks öö ja sinna kasvab rahapuu, mis on täis kuldmünte. Sellest muinasjutust ongi inspireeritud lavastus, kus puudutakse inimlikke nõrkusi, pahesid ning rumalust. Seda kõike loomulikult läbi koomika.

Enne etendust on võimalik nautida ilusat muusikat – teile esineb ansambel Pillikud. Pillikud on ansambel, mis koosneb sõpradest, kes ühendavad oma loomingus armastuse muusika ja kodumaa vastu. Ansambli muusika on inspireeritud eesti keelest ja -rahvuskultuurist ning saanud uue hingamise läbi kaasaegsete seadete ja helikeele. Koosseisus Marianne Leibur (laul, viiul), Jana Kütt (laul), Ann Mäekivi (laul, vioola), Tobias Tammearu (saksofonid), Robert Rebane (akordion, akustiline kitarr, laul), Karl Madis Pennar (elektrikitarr), Martti Laas (basskitarr), Jan Kulbin (trummid). Marianne Leibur on muide Kalju Terasmaa tütre-tütar.

Loode-Eestis on mitmeid avastamist väärt kohti – võta aeg maha ja leia aega Eestimaaga tutvumiseks!

Jälgi Kalju Lava tegemisi ka nende Facebooki lehel

14 päevane tagastusõigus

Soovid firmale arvet?

Kõige populaarsemad päevapakkumised