Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt NÕUSTUN

Restorani Trühvel imeliselt maitsev 3-käiguline õhtusöök kahele!

Pakkumine kehtib kahele ja sisaldab valitud õhtueine eripaketti hinnatud restoranis Trühvel

Hind 56.00 – 79.00€

Osta või
Lisa lemmikutesse

Salvestades pakkumise lemmikuks leiad selle pärast menüüribalt südame ikooni alt üles ning saad teavituse, kui pakkumine hakkab lõppema või limiit hakkab täituma.

 • Hinnagarantii
 • 14p tagastusõigus
 • Üle 2 miljoni õnneliku kliendi

Pakkumisest lähemalt

 

 • Pakkumine kehtib kahele ja sisaldab valitud õhtueine eripaketti hinnatud restoranis Trühvel. Tee oma valik pakkumise soetamisel:
  • 3-käiguline õhtusöök – 56 €
   *Sobivaima eel- ja pearoa ning desserdi saavad külastajad hõrgutavast menüüst ise valida
  • 3-käiguline õhtusöök koos joogipaketiga – 79 €
   *Sobivaima eel- ja pearoa ning desserdi saavad külastajad hõrgutavast menüüst ise valida. Joogipakett hõlmab sommeljee poolt valitud sobivat veini iga käigu kõrvale, samuti vett ning kohvi või teed. Pakkumine kehtib alates 18. eluaastast! Tähelepanu! Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada Teie tervist!
 • Pane tähele! Pakkumine on kehtib nii kohapeal nautimiseks kui ka kaasa ostmisel
 • Palume maitserikas külastus eelnevalt broneerida (tel. 650 1020 või e-posti teel info@truhvel.ee), mainides võlusõna "Chilli pakkumine"
 • Kehtivus
  3 kuud
 • Asukoht
  Tallinn
 • Riietus
  Erinõuded ja soovitused puuduvad
 • Kestvus
  Piirangud puuduvad. Head nautimist! :)
 • Osalejaid
  2
 • Hooaeg
  Aastaringselt
 • Lisainfo
  Broneeri laud enne saabumist

Lisainfo

 

Restoran Trühvel on kui vahemerelik oaas Telliskivi Loomelinnakus.

Tallinnat võib julgelt nimetada põhjamaiseks restoranilinnaks, mida tõestas ka hiljutine Skandinaavia mõjuka restoranigiidi White Guide Nordic laienemine Eestisse. Paraku on restoranide paremik Tallinnas koondunud vanalinna ja teistesse paikadesse, kus liiguvad turistid, samas aga on kohti, kus on puudu üks tõeline restoranimuinasjutt. Üheks selliseks paigaks on olnud Telliskivi Loomelinnak Kalamaja ja Pelgulinna piiril, kus on küll palju häid söögikohti, kus saab kõhtu täita, kuid pole olnud kohta, kus taldrikule asetatud hõrgutav toit, tõeliselt rikkalik veinikaart, suurepärane teenindus ja vapustav interjöör moodustaksid harmoonilise terviku, mällusööbiva emotsiooni.

Restorani Trühvel loojad otsustasid minna sellise kooslusega Loomelinnakusse selleks, et pakkuda ühe enim areneva piirkonna gurmaanidele tõelist Vahemere kööki. Paljud oma ala asjatundjad on seda pidanud omamoodi „kiiksuks”, kuid Trühvli meeskonnale on see väljakutse, sest seal nähakse potentsiaali.

Kindlasti ei saa jätta märkimata Trühvli head kohvi, mis on saamas üheks paljudest Trühvli naudingutest. Tassidesse voolava aromaatse joogi teeb eriliseks see, et parima kvaliteediga kohviube röstib restorani majas asjatundlik kohvimeister ehk roastmaster, kes on alati valmis ka klientidele oma teadmisi ja loomingut jagama. Restorani Trühvel katuse all töötab The Brick Coffee Roastery meeskond, kelle eesmärk on otsida maailmast parimaid ja erilisemaid kohvisorte ja tuua need tassiga restorani lauale või lausa kontorisse ning koju kätte. Meeskonna soov on jagada oma rõõme ja avastusi kohvimaailmast, sest kohvi ei pea olema lihtsalt üks mõru jook eesmärgiga hommikul ergutada. Kogu tiim paneb palju energiat ja teadmisi oma kohvidesse, et serveerida alati tassi täis emotsiooni. Trühvli kohv võlub klientide näole üllatunud ilmeid.

Trühvel tuli selleks, et jääda!

Jälgi restorani Trühvel tegemisi ka nende Facebooki lehel

14 päevane tagastusõigus

Soovid firmale arvet?

Teenusepakkuja

Restoran Trühvel
Telliskivi 60n, Tallinn (vaata kaarti)
E-L 12:00-23:00
tel. 6501020 / info@truhvel.eewww.truhvel.ee


Restoran Trühvel on tunnustatud: 
Parim Lõunasöögikoht Tallinnas (2016).

Hotellile on omistatud Tripadvisor.com tunnustus Certificate of Excellence Award aastal 2017.

Sulle võiks veel meeldida

Vaata ka päevapakkumisi

Valitud pakkumised. Piiratud aeg. Jätkub vaid kiirematele.

×